ابعاد پنجره یو پی وی سی

من در مقالات قبلی در مورد پنجره یو پی وی سی زیاد برای شما گفتم. اما در این مقاله می خواهم شما را با ابعاد پنجره یو پی وی سی آشنا کنم. ممکن است این سوال اکثر شما مخاطبان باشد که چگونه باید ابعاد پنجره یو پی وی سی را اندازه گیری کرد؟ در ادامه پاسخ این سوال را خواهم گفت.

ابعاد پنجره یو پی وی سی

اندازه های ابعاد پنجره یو پی وی سی

اندازه‌های استاندارد ابعاد پنجره‌های UPVC دارای دامنه‌ای از ارتفاع هستند که معادل دو مسیر آجری (با افزایش 150 میلی‌متر) به سمت بالا حرکت می‌کنند.

ارتفاع پنجره های UPVC استاندارد عبارتند از: 450 میلی متر، 600 میلی متر، 1050 میلی متر، 1200 میلی متر، 1350 میلی متر و 1500 میلی متر.

عرض اندازه های پنجره UPVC می تواند پیچیده تر باشد. قاب های UPVC در اصل برای جا دادن آجرهایی با طول 215 میلی متر ساخته می شدند. با وجود اینکه ما از آجرهای کوچکتر استفاده می کنیم، اندازه پنجره های UPVC نیز مطابق دستورالعمل اتحادیه اروپا برای جا دادن آجرهایی با طول 300 میلی متر ساخته شده است.

عرض ابعاد پنجره یو پی وی سی استاندارد عبارتند از: 488 میلی متر، 630 میلی متر، 915 میلی متر، 1200 میلی متر و 1770 میلی متر.

اندازه گیری اندازه پنجره UPVC شما

پنجره ها معمولا بر حسب میلی متر اندازه گیری می شوند و از دهانه آجرکاری از بیرون ملک اندازه گیری می شوند. در حالت ایده‌آل، یک نصب‌کننده پنجره حرفه‌ای باید اندازه‌گیری‌ها را انجام دهد، اما اگر می‌خواهید ایده‌ای در مورد اندازه داشته باشید، عرض را از آجرکاری به آجرکاری در سه مکان اندازه‌گیری کنید بالا، وسط، پایین و منهای ۱۰ میلی‌متر از کوچک‌ترین اندازه‌گیری.

در مرحله بعد، ارتفاع دهانه را در چند مکان و منهای 10 میلی متر از کوچکترین اندازه گیری، به استثنای لنگه های فلزی اندازه گیری کنید. شما همچنین باید از زیر آستانه پنجره موجود اندازه گیری کنید، مگر اینکه قابل جابجایی نباشد، به عنوان مثال یک طاقچه قدیمی سنگی.

ممکن است لازم باشد مقداری رندر دور آجرها را بردارید تا لبه آجرکاری را به طور کامل ببینید. اگر به کمک یک متخصص نیاز دارید، می توانید با متخصصان مجرب ما در مجموعه یو وی سی لند تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا بتوانید پنجره UPVC را به درستی نصب کنید.

همچنین بخوانید : نکات مهم برای خرید پنجره upvc

 پنجره یو پی وی سی

مزایای استفاده از پنجره یو پی وی سی برای قاب پنجره

پنجره‌های UPVC جایگزین قاب‌های چوبی سنتی به‌عنوان گزینه ترجیحی برای بسیاری شده‌اند. UPVC به دلیل مزایای بسیاری که دارد، ماده مناسبی برای استفاده در قاب پنجره است:

تجزیه نخواهد شد

هنگامی که در موقعیت قرار می گیرد، ابعاد پنجره یو پی وی سی شکل خود را حفظ می کند. با این حال می توان آن را در دمای بسیار بالا تغییر شکل داد تا بازیافت شود.

در برابر ضربه سخت است

در برابر عوامل جوی مقاوم است

جلوگیری از آلودگی هوا

UPVC یک ماده محبوب است زیرا به نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. به سادگی اطراف قاب ها را چند بار در سال تمیز کنید.

UPVC در مقایسه با سایر قاب های پنجره مانند چوب یا آلومینیوم گزینه مقرون به صرفه تری است. همچنین عایق صوتی است، بنابراین اگر در جاده‌ای شلوغ زندگی می‌کنید، صدای ترافیک کاهش می‌یابد.

پنجره‌های UPVC در مصرف انرژی نیز کارآمد هستند، بنابراین نه تنها خانه شما را گرم و راحت نگه می‌دارند، بلکه هزینه‌های گرمایشی شما را نیز کاهش می‌دهند.

پنجره‌های UPVC اکنون در طیف گسترده‌ای از سبک‌ها، پوشش‌ها و رنگ‌ها از پنجره‌های مدرن به سبک «طرح‌های بزرگ» گرفته تا پنجره‌های ارسی مطابق با ویژگی‌های دوره در دسترس هستند.

همچنین بخوانید : تجهیزات پنجره دو جداره

ابعاد پنجره یو پی وی سی

آیا پنجره دو جداره صدا را کاهش می دهد؟

پنجره های دوجداره می‌توانند صدای بیرون از صداها، حیوانات، وسایل نقلیه، هواپیماها، قطارها و سایر منابع را تا 60 درصد در مقایسه با شیشه‌های تک جداره کاهش دهند. سازمان جهانی بهداشت دریافته است که قرار گرفتن طولانی مدت در معرض صدا می تواند به استرس، خواب و مشکلات شناختی و شرایط سلامتی مانند بیماری های قلبی عروقی کمک کند.

محصولات دوجداره انرژی صوتی بیشتری نسبت به محصولات تک جداره استاندارد به دلیل فاصله بین شیشه ها جذب می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *