ارزان ترین قیمت پنجره دو جداره

پنجره دوجداره یکی از گران‌ترین و گسترده‌ترین پروژه‌های بهسازی خانه است که می‌توانید انجام دهید. پنجره های دوجداره 10 درصد بیشتر گرمای خانه شما را حفظ می کنند به این معنی که هزینه گرمایش مرکزی شما به میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود. دو جداره 25 سال دوام می آورد و در طول این مدت، آنچه در صورتحساب های آب و برق خود صرفه جویی می کنید ممکن است بیشتر از چیزی باشد که واقعا برای پنجره های جدید خود پرداخت کرده اید. برای اطلاع از ارزان ترین قیمت پنجره دو جداره می توانید به منوی یو وی سی لند مراجعه کنید تا از ارزان ترین آنها آگاهی یابید. ما هر روز قیمت های محصولات را به رور رسانی می کنیم تا شما با توجه به بودجه خود بتوانید خرید داشته باشید.

پنجره دو جداره

انواع شیشه دوجداره

پنجره‌های محفظه‌ای به دلیل قیمت رقابتی و مدرن بودن و شیک بودنشان، محبوب‌ترین پنجره‌ها هستند. اگرچه پنجره‌های بزرگ بدون دریچه در دسترس هستند، اما ما آن را توصیه نمی‌کنیم زیرا در روزهای گرم نمی‌توانید هوای تازه وارد کنید.

پنجره‌های محفظه‌ای با لولا بسیار عالی هستند تا در یک روز آفتابی مقدار زیادی هوای تازه در اتاق‌ها و خانه‌تان بچرخد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید پنجره‌ها به سمت بیرون باز شوند یا به داخل به سمت بیرون یک انتخاب محبوب برای صاحب خانه‌هایی است که مبلمان یا صندلی زیر پنجره‌های خود قرار داده‌اند.

یکی از ویژگی های امنیتی داخلی آنها این است که زمانی که درجه پنجره محدود می شود خود باز می شود برای دور نگه داشتن سارقان و یک لایه ایمنی اضافی در برابر بیرون آمدن کودکان نوپای کنجکاو عالی است.

پنجره های شیب دار به دلیل جذابیت، کارایی و تطبیق پذیری، انتخابی رو به افزایش است. آنها یک انتخاب عالی برای صاحبان خانه هایی هستند که خواهان حداکثر تهویه در روزهای گرم هستند و همچنین به دلیل استانداردهای بالای تولیدی که در طول تولید آنها استفاده می شود، تعمیر و نگهداری بسیار پایینی دارند.

پنجره‌های کج/چرخش از دستگیره‌های مخصوص کنار و بالای قاب استفاده می‌کنند. اگر از دسته بالایی برای باز کردن قاب استفاده می‌کنید، از پایین به سمت داخل یا خارج متمایل می‌شود و اجازه می‌دهد کنترل بیشتری بر میزان جریان هوا به اتاق‌ها و خانه‌تان داشته باشید. اگر از دسته جانبی استفاده می کنید، مانند یک پنجره روکشی به سمت بیرون یا داخل باز می شود. برای زمانی که در روزهای گرم به تهویه زیاد نیاز دارید عالی است. قیمت پنجره‌های شیب‌دار 50 درصد بیشتر از پنجره‌های معمولی با یک بازشو است.

پنجره های ارسی

اگر یک سبک کلاسیک از پنجره وجود داشت، مطمئنا این پنجره خواهد بود. یک پنجره ارسی دارای دو لایه شیشه دوجداره است. یکی در بالا و دیگری در پایین. پنجره ارسی از قاب به عنوان خط ترام استفاده می کند تا بتوانید یکی از لایه ها را به صورت افقی یا عمودی بلغزانید. در بیشتر موارد، برای باز کردن پنجره، لایه پایینی را به سمت بالا می کشید. می‌توانید با بالا بردن کامل لایه پایین به سطح لایه بالا، پنجره را به طور کامل باز کنید یا فقط می‌توانید آن را به‌تدریج به دلخواه خود باز کنید. شما می‌توانید پنجره‌های ارسی که ارزان ترین قیمت پنجره دو جداره نسبت به پنجره های دو جداره سفید هستند انتخاب و نصب کنید.

پنجره دو جداره

پنجره های ارسی دو آویز

یکی از انواع پنجره دوجداره، پنجره های ارسی دو آویز است. آنها در حال حاضر به دلیل زیبایی شناسی برتر خود بسیار شیک هستند، اما در مقایسه با قیمت هایی که برای پنجره های ارسی استاندارد می پردازید، قیمت بالایی دارند. با پنجره های ارسی دوبل آویزان، هر دو لایه پنجره را می توان به بالا یا پایین حرکت داد. در حالی که با پنجره های ارسی استاندارد، فقط می توانید هوا را با بالا بردن لایه زیرین به سمت بالا به سمت لایه بالا وارد کنید، می توانید با پنجره های ارسی دوبل آویزان، لایه بالایی را تا سطح لایه زیرین به پایین منتقل کنید.

پنجره‌های ارسی دو آویز معمولا برای امنیت (بیرون آمدن افراد) و ایمنی (کودکان و کودکان از بیرون) بهتر از پنجره‌های ارسی استاندارد در نظر گرفته می‌شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *