استعلام قیمت پنجره uPVC

استعلام قیمت پنجره upvc

نحوه استعلام قیمت پنجره upvc چگونه است؟ در این مقاله قصد داریم در مورد پنجره یو پی وی سی، استعلام قیمت پنجره ه uPVC، و…… سخن بگوییم.

استعلام قیمت پنجره upvc و عوامل تاثیر گذار روی قیمت

استعلام آنلاین قیمت پنجره upvc

برای استعلام آنلاین قیمت پنجره upvc می توانید به سایت های اینترنتی مربوطه مراجعه نمایید تا قبل از خرید پنجره یو پی وی سی ابتدا از استعلام قیمت پنجره upvc مطمعن گردید و سپس اقدام به خرید نمایید.

اجزای پنجره یو پی وی سی

مطمعنا اجزای پنجره یو پی وی سی در استعلام قیمت پنجره upvc می گذارد. پنجره های یو پی وی سی به روش های مختلف عایق بندی می شوند. اولا داشتن دو شیشه باعث می شود که گرما سخت تر خارج شود. دوما هوای محبوس شده بین شیشه ها به دلیل قدرت عایق تولید شده است.

از آنجا که گرما حرکت سریع مولکول ها است (هرچه ماده گرمتر باشد، مولکول ها سریعتر حرکت می کنند) هنگامی که مولکول های برانگیخته حرکت کرده و با مولکول های دیگر برخورد می کنند، سپس حرارت پخش می شود. به این فرآیند رسانایی می گویند. در نتیجه این فرآیند هوای بین شیشه ها به عنوان یک عایق عمل می کند و خروج گرما را از بیرون بسیار دشوار می کند.

هدف از پوشش ها (رنگ آمیزی، بازتابنده) جلوگیری از گرم شدن نور خورشید یا کاهش نور ورودی است.

 

همچنین بخوانید : پنجره upvc چیست؟

استعلام قیمت پنجره uPVC

انواع مختلف شیشه در پنجره های یو پی وی سی

شیشه های با صرفه جویی کم در انرژی الکترونیکی

شیشه های با صرفه جویی کم در انرژی الکترونیکی یکی از مواردی است که در استعلام قیمت پنجره upvc تاثیرگذار است. شیشه ای که در یک پنجره دو جداره برای عایق حرارتی استفاده می شود ، شیشه Low-E یا کم نشر نامیده می شود. این نوع شیشه برای مناطق سردسیر که انرژی زیادی برای گرمایش خانه استفاده می شود بهترین است. این نوع شیشه از نظر مصرف انرژی صرفه جویی می کند و به کاهش هزینه های گرمایش شما کمک می کند.

شیشه آکوستیک

شیشه های آکوستیک به منظور کاهش سطح سر و صدای ناخواسته از خارج توسعه یافته اند و در زمان استعلام قیمت پنجره upvc تاثیر مهمی دارند. شیشه های آکوستیک  از دو یا چند ورقه شیشه ساخته شده است که با یک یا چند لایه آکوستیک به هم چسبیده اند. این لایه ها هنگام عبور از شیشه امواج صوتی را ضعیف می کنند.

شیشه خود تمیز کننده

فناوری پنجره های uPVC تا کنون توسعه یافته است، به گونه ای که امروزه می توانید پنجره های دو یو پی وی سی خریداری کنید که خود به خود تمیز می شوند. شیشه خود تمیز از قبل با روکش شفافی پوشیده شده است که باعث می شود خاک ها را شکسته و آب را به طور مساوی در سطح پخش کند.

شیشه ایمنی

به منظور اجتناب از صدمات ناشی از شکستن شیشه، اشکال شیشه ای سخت و چند لایه ساخته شده است. در صورت شکستن، تکه ها و شکافهای خطرناکی مانند شیشه استاندارد ایجاد نمی کنند. هر چه ایمنی شیشه بیشتر باشد در استعلام قیمت پنجره upvc تاثیر بیشتری می گذارد.

 

همچنین بخوانید : مزایای پنجره دوجداره چیست

استعلام قیمت پنجره uPVC

شیشه آتش

برای محافظت در برابر آتش یا دود، این نوع شیشه بهترین راه حل است. فن آوری های سخت کننده، لمینت و روکش مورد استفاده، این شیشه را در برابر ضربه مقاوم می کند و مانعی را ایجاد می کند که گاز، شعله و دود نمی توانند از آن عبور کنند. شیشه آتش هم به نوبه ی خود در استعلام قیمت پنجره upvc تاثیرگذار است.

شیشه امنیتی

این شیشه حتی بیشتر از شیشه ایمنی محافظت می کند و می تواند از خرابکاری، تخلف یا هر نوع تجاوز به خانه شما محافظت کند. نحوه تولید آن چیزی است که توانایی منحصر به فرد این شیشه را برای عمل به عنوان محافظ ایجاد می کند.

شیشه تزئینی

شیشه ای که برای شیشه های دو جداره استفاده می شود می تواند به روش های مختلفی ساخته شود تا انتخاب های مختلف الگوها، رنگ ها، بافت و کدورت را ارائه دهد. این نوع شیشه را می توان با برخی از انواع قبلی ترکیب کرد تا عملکرد آن بهبود یابد.

شیشه کنترل خورشیدی

هدف از شیشه کنترل خورشیدی انعکاس و فیلتر کردن اشعه خورشید است که اجازه می دهد نور طبیعی در اتاق ایجاد شود، بدون ایجاد ناراحتی از خیره کننده های بصری. این می تواند برای سقف های شیشه ای یا هر ساختمان با مناطق لعاب دار بسیار مفید باشد. در زمان استعلام قیمت پنجره upvc، هنگامی که شیشه کنترل خورشیدی را انتخاب می کنید در میزان قیمت تاثیر می گذارد و قیمت آن را بالا می برد.

قاب های PVC

قاب های uPVC ، پرکاربردترین مصالح در مورد پنجره های دو جداره است و در زمان استعلام قیمت پنجره  upvc باید به آن توجه کرد. دلیل این امر این است که فریم های uPVC معمولا کم هزینه ترین گزینه هستند، اما همچنان عایق عالی را ارائه می دهند و نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی دارند. نه تنها این، بلکه این فریم ها دارای رنگ ها و رنگ های مختلف هستند. تنها نکته منفی این است که آنها می توانند تحت نور شدید خورشید از انبساط رنج ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *