انواع پنجره دو جداره کشویی

انواع پنجره دو جداره کشویی-  انواع پنجره دو جداره کشویی به دلیل سهولت کار، خطوط دید وسیع و گزینه های طراحی انعطاف پذیر معروف هستند. پنجره های کشویی نه به سمت داخل و نه به سمت بیرون باز می شوند، در عوض عمود در مجاورت شما حرکت می کنند و می توانند طوری چیده شوند که همه را در یک طرف قرار دهند یا در وسط تقسیم شوند. در این مقاله می خواهیم به معرفی انواع پنجره دو جداره کشویی بپردازیم.

انواع پنجره دو جداره کشویی

انواع پنجره دو جداره کشویی چیست؟

پنجره های کشویی افقی هستند و دارای خطوطی هستند که مانند پنجره های سنتی بیشتر به جلو و عقب می لغزند. آنها در اصل پنجره های دوجداره آویزان به پهلو هستند.

تاریخچه پنجره های کشویی

تصور می شود که پنجره های کشویی در قرن 17 در هلند اختراع شده است. پنجره های کشویی که در اصل به عنوان پنجره ارسی Yorkshire شناخته می شد، صدها سال وجود داشته و تکامل یافته است. در اصل، انواع پنجره دو جداره کشویی افقی به سادگی از قاب های چوبی به هم پیوسته استفاده می کردند که به صورت کشویی باز می شدند. امروزه عملکرد اصلی یکسان است ، اما پنجره های کشویی مدرن از کشویی با اصطکاک کم استفاده می کنند و امکان کار آسان را با فشار انگشت فراهم می کند. این سادگی باعث می شود آنها در مناطق صعب العبور محبوب شوند.

 پنجره دو جداره کشویی

انواع پنجره دو جداره کشویی

پنجره کشویی معماری

پنجره کشویی آلومینیومی

پنجره کشویی وینیل

پنجره کشویی چوبی

پنجره کشویی فایبر گلاس

پنجره های کشویی با روکش وینیل

عملکرد پنجره های کشویی چوبی با روکش وینیل آسان است و با فشار انگشت خود به صورت افقی حرکت می کنند. قفل های فلاش نصب شده، تمیز کردن را برای سهولت انجام می دهند، اما قفل های مقاوم آن هنگام استفاده نکردن از دستگاه، آن را ایمن نگه می دارد. گزینه های زیادی برای تکمیل ظاهر پنجره های شما در دسترس است.

پنجره های کشویی فایبر گلاس

یکی دیگر از انواع پنجره های دو جداره  ، پنجره های کشویی چوبی با روکش فایبرگلاس است. این پنجره های فایبرگلاس را دو یا سه انتخاب کنید تا ظاهری مدرن در خانه خود ایجاد کنید. ساش ها به راحتی از پهلو به پهلو کار می کنند و می توان آنها را برداشته و نظافت را نسیم کرد. برای تکمیل طراحی خود، از بین گزینه های مختلف انتخاب کنید.

پنجره های کشویی آلومینیومی

پنجره های کشویی با نمای بیرونی و چوبی اکسترود شده با روکش آلومینیوم، یکی دیگر از انواع پنجره دو جداره است که برای تهویه به طرفین می لغزد و برای تمیز کردن آسان می توان آن را کج کرد. برای روشنایی بیشتر و تهویه می توان واحدها را به صورت کشویی دو یا سه تایی سفارش داد. طیف گسترده ای از گزینه های شیشه ای، مشبک، روکش و بیرونی برای تکمیل طراحی پنجره شما در دسترس است.

پنجره های کشویی معماری

پنجره های کشویی معماری، یکی دیگر از انواع پنجره دو جداره کشویی هستند که پنجره های کشویی جایگزین ایده آلی برای پنجره هایی هستند در صورتی که تهویه های بیرونی مورد توجه است. برای روشنایی بیشتر و تهویه می توان واحدها را به صورت دو لغزنده یا سه لغزنده سفارش داد.

پنجره دو جداره

مزایای پنجره های دو جداره کشویی

مانند همه پنجره های کشویی، مدل جدید در فضاهای جمع و جور در اطراف خانه که سایبان یا سایر آویزهای بیرون زده پنجره مناسب نیستند، صرفه جویی می کند. این تهویه عالی را ارائه می دهد و جریان هوا را افزایش می دهد. و در حال حاضر، انواع پنجره دو جداره جدید بهره وری انرژی برتر را ارائه می دهد.

پنجره کشویی دوجداره جدید بدون ایجاد درز یا ایجاد سوراخ ها، پیچ ها یا پرچ ها، جلوه ای یکپارچه برای شما ارائه می دهد.

پنجره کشویی  موجب طراحی تمیز و بدون درز یا سوراخ یا غیره می شود.

یک دسته براق، آسان برای کار و عملکرد کشویی فوق العاده صاف، باعث می شود که همین سطح از سادگی طراحی به کاربردهای روزمره عملی در خانه نیز گسترش یابد.

علاوه بر این، انواع پنجره کشویی جدید به دلیل قابلیت اتصال صفحه نمایش به محصول، عملکرد در تمام طول سال را در همه شرایط ارائه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *