بهترین پنجره دو جداره

بهترین پنجره دو جداره کدام هست؟ ویژگی بهترین پنجره دو جداره چیست؟

انواع مختلف پنجره دوجداره در حال حاضر در دسترس است، بدین معنی که می توانید از انواع سبک های شیشه دوجداره متناسب با ویژگی خود استفاده کنید. شیشه دوجداره در پنجره های شما به شما کمک می کند تا خانه خود را بهتر عایق بندی کنید.

تفاوت پنجره دو جداره با تک جداره

بهترین پنجره دو جداره

استفاده از پنچره های دو جداره در هر خانه ای ضروری است زیرا به کاهش قبوض انرژی، گرم نگه داشتن خانه و کاهش سر و صدای ناشی از بیرون کمک می کند. بنابراین آنها جزء ضروری هر ساختمان هستند.

انتخاب پنجره های مناسب می تواند تفاوت زیادی در عملکرد و راحتی آن ساختمان ایجاد کند. با این حال انتخاب پنجره های جدید مانند گذشته ساده نیست. اکنون از شما انتظار می رود قبل از اینکه اقدام به خرید پنجره دو جداره کنید ابتدا از بهترین پنجره دو جداره آگاهی یابید و سپس اقدام به خرید نمایید.

پنجره دوجداره چیست؟

پنجره های دو جداره فریم هایی با دو شیشه هستند که بین آنها 12 تا 16 میلی متر فاصله دارند. فاصله بین دو شیشه به لطف نوار فاصله در جای خود باقی می ماند. به طور معمول این فاصله با هوای معمولی پر می شود اما می تواند با گاز آرگون نیز پر شود.

این روش شیشه دو جداره را شیشه عایق نیز می نامند زیرا به این دلیل می توان هوا را بین شیشه ها به دام انداخت که منجر به کاهش چشمگیر انتقال گرما و سر و صدا می شود.

بنابراین هرچه لایه های شیشه ای با پنجره بیشتر ساخته شود با کاهش بیشتری مواجه خواهد بود. با این حال روش لعاب تنها به دو لایه شیشه محدود نمی شود. بنابراین صرفنظر از میزان گرمایش خوب برای گرم کردن خانه، اگر بیشتر گرما از طریق یک پنجره تک جداره از بین برود بی فایده است.

انتظار می رود که شیشه های دو جداره همچنان محبوبیت خود را افزایش دهند و به دنبال آن مشوق های صرفه جویی در مصرف انرژی و سایر محصولات موجود در بازار افزایش یابد. امروزه با تنوع زیاد در انتخاب، نه تنها بهترین پنجره دوجداره خانه شما را بهبود می بخشد بلکه در عین حال میزان کربن شما را نیز کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید : پنجره دوجداره چیست و چه مزایایی دارد؟

هزینه پنجره های دو جداره چقدر است؟

هنگام بحث هزینه پنجره های دو جداره ، عوامل مختلفی را باید در نظر گرفت. تعداد پنجره هایی که به آن احتیاج دارید و سبکی که متناسب با خانه شماست، چیزی است که باید در ابتدا مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این، مواد قاب و نوع شیشه به تعیین قیمت نهایی کمک می کند. زیرا مواد مختلف و انواع شیشه ها مقادیر متفاوتی دارند.

بیشتر بخوانید : قیمت پنجره دو جداره چقدر است ؟ چه عواملی روی آن تاثیر می گذارد؟

نکات لازم در مورد خرید پنجره دو جداره

نکات لازم هنگام خرید بهترین پنجره دو جداره

سبک های دو جداره

هنگام انتخاب بهترین پنجره دوجداره جدید طیف وسیعی از سبک های مختلف وجود دارد. شیب و چرخش، پنجره، کشویی عمودی و نوار گرجی چهار نوع اصلی پنجره دوجداره هستند و سایر سبک ها تنوعی از این گزینه ها هستند.

پنجره های دوجداره را کج کرده و بچرخانید

شیب و چرخاندن پنجره ها اغلب اولین انتخاب پنجره های دو جداره برای والدین است. زیرا در مورد کودکان اقدامات ایمنی بیشتری را ارائه می دهند. واحدهای پنجره دارای یک سیستم دو لولا هستند به این معنی که می توان آنها را از بالا به داخل متمایل کرد یا با استفاده از سیستم لولا به سمت پایین به طور کامل باز شد.

سبک های پنجره دو جداره را کج و بچرخانید

هنگامی که دسته در موقعیت کج شدن قرار دارد، پنجره بیش از چند اینچ باز نمی شود. این دهانه کوچک به گردش زیاد هوا در داخل اتاق اجازه می دهد در حالی که از صعود و سقوط کودکان خردسال جلوگیری می کند. موقعیت دسته را می توان قفل کرد تا کودکان نتوانند پنجره را کاملا باز کنند. اما در بزرگسالان می توانید دسته را سریع تغییر دهید تا جهت پنجره تغییر کند.

هنگامی که پنجره های کج و برگردانده می شوند تا کاملا باز شوند. می توانید آنها را به راحتی از داخل خانه خود تمیز کنید. شیشه های شیب دار و شیب دار یکی از محبوب ترین انواع پنجره دوجداره است.

پنجره دو جداره

بهترین پنجره های دو جداره

پنجره های شیشه ای

واحدهای شیشه دو جداره Casement به راحتی یکی از محبوب ترین و بهترین پنجره دو جداره هستند. عمدتا به این دلیل که طوری طراحی شده اند که تا حد امکان نور طبیعی را به داخل ملک وارد کنند.

اتاق های تاریک با سبک مناسب پنجره ها به سرعت روشن می شوند و در نتیجه، این سبک از پنجره ها به ویژه در ویژگی های بزرگتر مفید است.

خود پنجره ها می توانند به طرق مختلف باز شوند. با لولا در یک طرف، لولا در بالای آن، پنجره هایی که به داخل ملک باز می شوند یا دور از املاک و غیره قرار دارند و این انتخاب شما است که نصب کرده اید.

پنجره های شیشه ای یکی از محبوب ترین پنجره ها در بازار هستند زیرا طیف وسیعی از گزینه های طراحی را متناسب با اتاق شما ارائه می دهند و یکی از گزینه های ارزان قیمت در بازار هستند. از آنجا که آنها به طور گسترده ای در دسترس هستند.

کشویی عمودی

اگر دارای ملک قدیمی هستید، پنجره های کشویی عمودی یکی از بهترین پنجره دو جداره است که شما با نصب آن می توانید زیبایی و امنیت را به خانه خود دعوت کنید. آنها ظاهر پنجره ارسی دارند و دقیقا به همان شیوه عمل می کنند.

یعنی عمودی می لغزند و نه به داخل یا خارج از ساختمان باز می شوند. اما اشکالاتی که معمولا با پنجره های ارسی سنتی مرتبط است ندارند.

در صورت انتخاب نصب بهترین پنجره دو جداره یا قاب های فلزی تصفیه شده به جای چوب، می توان میزان نگهداری مورد نیاز در آینده را به طور چشمگیری کاهش داد و صدای جرثقیل ناشی از پنجره های سنتی را در باد های شدید به طور کامل از بین برد.

شما همچنین می توانید از یک مکانیزم اسلاید آسان استفاده کنید که هرگز از کار نمی افتد و هرگز گیر نمی کند و نیازی به شما ندارد که برای باز کردن پنجره در باشگاه وزنه بزنید.

لغزنده های عمودی مدرن ایمن و م موثر هستند و دارای مکانیزم هایی هستند که به آنها کمک می کند بدون اینکه تبدیل شوند بالا و پایین حرکت کنند.

همچنین بخوانید : بهترین شرکت درب و پنجره upvc

انواع و طول عمر پنجره های دوجداره

بسته به شرایط خاص شما، شرکت های پنجره دوجداره می توانند انواع و اقسام پنجره های دوجداره را برای رفع نیازهای شما تهیه کنند. شما حتی می توانید بهترین پنجره های دو جداره خود را با توجه به نوع شیشه، جنس و شکل قاب پنجره، نوع نوار فاصله دهنده و فضای خالی بین شیشه ها انتخاب نمایید.

فرق پنجره دو جداره با یک جداره

پنجره های تک جداره به گونه ای طراحی شده اند که نور را در حین جلوگیری از ورود هوا و اشیاء به داخل خانه ایجاد می کنند. ضخامت آنها فقط چند میلی متر است، بنابراین گرما می تواند به راحتی در آنها جریان یابد و گرم کردن یا خنک کردن خانه را دشوار می کند. اما بهترین پنجره های دو جداره، نور را در حالی که خانه شما را از عناصر بیرونی عایق می کند وارد می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *