تعویض پنجره تک جداره با پنجره دوجداره

پنجره تک جداره یک آیتم استاندارد پایه مقرون به صرفه برای خانه ها برای سه تا چهار دهه گذشته است. آنها مقرون به صرفه هستند اما وقتی به کارایی انرژی می رسند وحشتناک هستند. آنها نسبت به پنجره دوجداره، از مصرف انرژی بالایی برخوردارند و پنج برابر عایق کمتری دارند. تغییر پنجره های تک جداره نه تنها در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، بلکه در درازمدت مزایای بیشتری برای سلامتی و راحتی به همراه خواهد داشت. تعویض پنجره های تک جداره با دوجداره در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. زیرا استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی به میزان قابل توجهی کمتر می شود و با توجه به اینکه قیمت برق همیشه در حال افزایش تصاعدی است، پنجره دوجداره در دراز مدت مقرون به صرفه تر است.

تعویض پنجره تک جداره با پنجره دوجداره

تعویض پنجره تک جداره با پنجره دو جداره

برای تعویض پنجره های تک جداره با دوجداره چند روش وجود دارد که ما در این مقاله به توضیح دو روش خواهم پرداخت.

اگر اسکلت موجود دارای اکستروژن های مناسب برای تبدیل پنجره های تک جداره با پانل پنجره های دوجداره باشد، این ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش برای تعیوض خواهد بود. اما این روش نقطه ضعف هایی هم دارد بدین صورت که رسانایی قاب فلزی موجود را بهبود نمی بخشد. بنابراین شما ارزش پول یا بهترین مقادیر U موجود در سیستم های پنجره دوجداره را دریافت نمی کنید. همچنین اگر به دنبال تعویض پانل‌های دوجداره برای پنجره‌های موجود هستید، باید بپرسید که آیا در این روش پنجره های دوجداره مقرون به صرفه است یا خیر، زیرا سرمایه‌گذاری انجام شده فقط برای مدت زمان مشخصی برای شما دوام می‌آورد. پنجره موجود قبلا چرخه عمر خود را سپری کرده است. با فناوری اکستروژن قدیمی طراحی شده است و در حال حاضر کاملا کشنده است.

تعویض پنجره تک جداره از طریق حذف پنجره قدیمی و جایگزینی با پنجره دوجداره جدید

این روش ایده آل ترین و با ارزش ترین روش است. هزینه تفاوت چندانی با روش فوق ندارد، با این حال، شما یک پنجره کاملا جدید دریافت می کنید که 20 سال دیگر برای شما کار خواهد کرد، با جدیدترین طراحی و فناوری آب بندی طراحی شده است و بهترین کیفیت را به شما می دهد.

فواید تعویض پنجره های تک جداره با دوجداره

بارزترین فایده ای که می توان از پنجره های دوجداره به دست آورد، افزایش بهره وری انرژی است. این بدان معنی است که حفظ دمای داخل خانه آسان تر خواهد بود. این امر به ویژه برای خانواده هایی که دارای تهویه مطبوع یا سیستم های کنترل آب و هوای مرکزی هستند مفید است. به عنوان مثال می تواند خانه ای که از کولر گازی یا  اسپلیت برای گرم کردن اتاق نشیمن در زمستان استفاده می کند. بدون پنجره دوجداره، گرمای داخل به راحتی از بین می رود. این بدان معنی است که واحد داخلی مجبور است برای حفظ دمای راحت در اتاق سخت تر کار کند. با پنجره دوجداره می توان اتلاف حرارت را در شرایط بهینه به نصف کاهش داد. هنگامی که با پرده های عایق پوشاننده پنجره ها ترکیب می شود، اتلاف گرما حتی کمتر می شود.

تعویض پنجره های تک جداره با دوجداره

هزینه تعویض پنجره های تک جداره با دو جداره چقدر است؟

به طور معمول هزینه تعویض پنجره های تک جداره به تعدادی از عوامل مانند رنگ پنجره، سبک پنجره بستگی دارد. شما اگر نیاز به تغییر پنجره تک جداره با پنجره دوجداره ساختمان خود دارید، می توانید این کار را به ما بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با یو پی وی سی لند در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *