نصب درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟ چه نوع شیشه ای در ساخت آن به کار می رود؟ آیا در مورد انواع شیشه لمینت اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید چند شیشه چند لایه وجود دارد؟ آیا در مورد اهمیت و ایمنی شیشه های لمینت اطلاعی دارید؟ آیا دوست دارید برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای اقدام کنید؟

ایمنی در زندگی همه ضروری است. تا همه بتوانند در امنیت زندگی کنند. به همین دلیل است که شیشه های لمینت برای محافظت از ساختمان ساخته شده است.

شیشه لمینت چیست؟

شیشه لمینت شیشه ای است که لایه میانی آن به گونه ای طراحی شده است. که در برابر انواع ضربه ها مقاوم باشد. از 2 یا چند ورقه شیشه ساده یا سکوریت تشکیل شده است. که توسط یک لایه پلاستیکی به نام پلی وینیل بوتیرال جدا شده اند. این شیشه اغلب به عنوان محافظ اضافی در پنجره ها استفاده می شود. این فقط برای امنیت ساخته شده است. و در برابر انواع نفوذ، مقاوم است. هرچه لمینیت بیشتر باشد. سوراخ کردن آن دشوارتر می شود. که برای جلوگیری از سارقان ایده آل است.

انواع شیشه لمینت

به طور عمده سه نوع شیشه چند لایه وجود دارد. به ویژه:

شیشه های لمینت معمولی قوی تر از شیشه های کلاسیک هستند. از بیرون آمدن خرده شیشه جلوگیری می کند. اما می تواند بشکند. و از روی آن عبور کند. بنابراین، واقعا امنیت را تأمین نمی کند.

شیشه ایمنی چند لایه کارآمدتر است. و امنیت بیشتری را ارائه می دهد. زیرا به طور قابل توجهی خطر آسیب دیدگی و شکستگی های احتمالی را کاهش می دهد. سوراخ کردن آن دشوار است. از سوی دیگر، شیشه‌های لمینت ژل‌ای متورم، به گونه‌ای طراحی شده‌اند. که در صورت آتش‌سوزی در برابر گرما مقاومت می‌کنند.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

استفاده از شیشه لمینت

این نوع شیشه عمدتا برای عملکرد آن از نظر امنیتی، یعنی محافظت در برابر سرقت، ضد خرابکاری و در برابر هرگونه مزاحمت استفاده می شود. در برابر شلیک گلوله یا انفجار مقاوم است زیرا از مواد با کیفیتی ساخته شده است.

این به طور کلی برای تمام دیوارهای خارجی برای مسکن اعمال می شود: درب داخلی، درب خارجی، نرده، پنجره. همچنین در بسیاری از مکان ها مانند خانه ها، بانک ها، اتومبیل ها، قطارها، هواپیماها و غیره یافت می شود.

مزیت شیشه های چند لایه

شیشه لمینت نیز مزایایی دارد که قابل چشم پوشی نیست. اول اینکه در مورد شیشه دوجداره و عایق صدا می تواند عایق حرارتی داشته باشد. با رنگ ها و تصاویر مختلف قابل تزئین است. با یک لایه کریستال مایع ظاهری مات کننده دارد. علاوه بر این، لعاب چند لایه اکثر اشعه ماوراء بنفش را فیلتر می کند و محو شدن پارچه ها، پرده ها و فرش ها را کند می کند.

علاوه بر این، از تمام خطرات آسیب در صورت شکسته شدن تصادفی شیشه پنجره، در برابر خطر افتادن در فضای خالی و همچنین در برابر سقوط اجسام محافظت می کند. با این حال، این شیشه نشکن نیست، فقط مقاومت بسیار بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارد و در اولین ضربه سوراخ نمی شود.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

دو نوع از درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد. درب اتوماتیک شیشیه ای درب گردان و درب کشویی. در واقع درب اتوماتیک گردان فقط در قسمت جلو قابل نصب است. علاوه بر این، به یک سیستم ایمنی مکانیکی نیاز دارد که بتواند هنگام فشار دادن یا در صورت قطع برق، آن را باز کند.

درب اتوماتیک کشویی را می توان در هر قسمتی از ساختمان نصب کرد. همانند در گردان، این درب نیز باید دارای یک سیستم ایمنی باشد که به محض وقوع خرابی، آن را باز نگه دارد. در هر صورت، یک سیستم دستی باید همیشه در دسترس باشد.

در واقع قیمت نصب درب اتوماتیک شیشه ای بسته به گزینه های مورد نظر شما بسیار متفاوت است. در هر شرکتی قیمت نصب درب اتوماتیک شیشه ای متفاوت می باشد. به دلیل وجود سیستم های امنیتی مختلف که باید در نظر گرفته شوند، این مبلغ در مورد شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک شیشه ای متفاوت باشد.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای یک فرد، به ویژه برای یک حرفه ای، درب شیشه ای اتوماتیک یک دارایی غیرقابل انکار است. در تجارت، ورود مشتری را تسهیل می کند، لعاب نیز امکان دیدن محصولات در معرض فروش را فراهم می کند. برای یک شرکت، این دستگاه به راحت کردن حرکت کارمندان کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید و نصب درب اتوماتیک می توانید با شرکت درب و پنجره UPVC در تهران در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *