دلایل انتخاب درب های کشویی

برخی از مشتریان به درب های کشویی علاقه بیشتری نسبت به درب های دیگری دارند. در این مقاله می خواهیم به بررسی دلایل انتخاب درب های کشویی بپردازیم. و ببینیم چه چیزی در درب های کشویی وجود دارد که باعث متمایز بودن آن از سایر درب ها می شود.

دلایل انتخاب درب های کشویی

درب های کشویی

درب کشویی، دری است که می تواند به صورت افقی با گزینه کشویی معمولا به موازات دیوار باز شود. درهای کشویی را می توان بر روی یک مسیر مخفی در زیر نصب کرد یا می توان آن را از یک مسیر مخفی در بالا آویزان کرد. سازندگان درهای کشویی حداکثر باز شدن و فضای بیشتری را به داخل می دهند. درهای کشویی دارای حداکثر 6 عنصر متحرک هستند و می توانند مطابق با نیازهای خانه سازماندهی شوند.

استفاده از غلتک های نایلونی امکان لغزش روان و بدون زحمت را فراهم می کند. درهای کشویی به دلیل توانایی خاص خود در اتصال یکپارچه بیرون و داخل شهرت دارند. درب های کشویی یو پی وی سی لند، حداکثر عایق صوتی را ممکن می کنند. ویژگی های قفل چندگانه در درب های کشویی حداکثر ایمنی و امنیت را تضمین می کنند. درب های کشویی upvc به دلیل کشویی صاف، کشویی چند مسیره، مقاومت در برابر آب، مقاومت در برابر گرد و غبار و تهویه بهبود یافته شناخته شده اند.

کارکرد درب های کشویی

 با مکانیزم بسیار ساده درب های کشویی اغلب از هر نوع درب دیگری جذاب تر به نظر می رسند. امروزه بیشتر مردم درهای کشویی را ترجیح می دهند. از مواد یو پی وی سی سازگار با محیط زیست برای تولید درب های کشویی با لغزش صاف استفاده می کند. همه عناصر را می توان به آرامی کنار زد و فضای زیادی در خانه شما ایجاد کرد.

درب های کشویی یو پی وی سی لند هیچ هزینه تعمیر و نگهداری ندارند. درب های کشویی اجازه می دهند تا نور طبیعی و هوای تازه وارد فضای داخلی شود. دیوارهای شیشه ای برای ایجاد محیطی به هر اتاق معمولی آرامش بخش هستند. درب های کشویی یو پی وی سی لند در رنگ ها و طرح های مختلف موجود است تا از نظر زیبایی جذاب باشد. درهای کشویی دارای سیستم چهار نقطه ای قفل چندگانه هستند که ایمنی شما را تضمین می کند.

دلایل انتخاب درب های کشویی

درب‌های کشویی برای مکان‌هایی مانند محل زندگی، آشپزخانه، اتاق تخت و غیره کاملا مناسب هستند. درب‌های کشویی از نظر طراحی و استحکام منحصربه‌فرد هستند. یکی از دلایل انتخاب درب های کشویی این است که درب های کشویی، ظاهر زیبا، ضد آب و هوا، ضد آب را برای خانه شما به ارمغان می آورند. درهای کشویی شرکت یو پی وی سی لند با مکانیزم قفل چند نقطه ای عرضه می شوند که به شما سیستم امنیتی بالایی می دهد. سیستم های درب کشویی ما محدوده نگهداری شیشه از ضخامت 5 میلی متر تا ضخامت 44 میلی متر را دارند.

درهای کشویی شرکت ما دارای طراحی خاصی است که برای جلوگیری از اصطکاک باد و مکانیزم اکستروژن محفظه شیبدار برای سیستم زهکشی آب برای اجازه دادن به آب باران در خارج است.

همه درهای کشویی دارای مسیر آلومینیومی هستند تا وزن ارسی را تحمل کنند. و زیبایی  و لطافت را در کشویی ایجاد کنند. هر کرکره دارای غلتک نایلونی برای جلوگیری از حداکثر اصطکاک و افزایش دوام درب کشویی است. مشتری می تواند طرح های مختلف را در درب کشویی مانند 2 کرکره مشبک، 3 کرکره مشبک و 4 کرکره مشبک انتخاب کند. همه درب ها بر اساس نیاز مشتری سفارشی می شوند.

دلایل انتخاب درب های کشویی

  • درب های کشویی برای مطابقت با فضای داخلی شما طراحی شده است.
  • ساخته شده از مواد UPVC سازگار با محیط زیست، قوی و بادوام، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری.
  • کشویی صاف برای باز و بسته کردن درها بدون زحمت و دسترسی آسان به فضای بیرون.
  • درب های کشویی تا 6 متر بازشو در دسترس است که فضای بیشتری را به داخل می دهد.
  • حداکثر 6 عنصر متحرک را می توان در هر ترکیبی که برای خانه شما مناسب است مرتب کرد.
  • غلتک های نایلونی برای لغزش صاف و بدون دردسر دارد.
  • ضد گرد و غبار، ضد آب . اجازه نمی دهد آب باران وارد محل زندگی شما شود. در هر شرایط آب و هوایی بدون مشکل کار می کند.
  • شیشه ضخیم برای امنیت بالا و کاهش صدا دارد و می تواند در تمام شرایط های مختلف باد مقاومت کند
  • 3 محفظه برای داشتن عایق حرارتی و صوتی بالا دارد.
  • ضخامت دیواره پروفیل 2.5 میلی متر و ضخامت دیوار ارسی  2 میلی متر برای استحکام بالا و هندسه مؤثر. استحکام بالا.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *