روش موثر برای درزگیری پنجره دوجداره

پنجره دوجداره برای راحتی و امنیت خانه شما بسیار عالی است. اما با گذشت زمان، پنجره های قدیمی نشانه هایی از ساییدگی را نشان می دهند. یکی از قسمت های حیاتی پنجره های دوجداره که با گذشت زمان شروع به خراب شدن می کند، آب بندی است. در این مقاله می خواهم از روش موثر برای درزگیری پنجره دوجداره برای شما سخن بگوییم.

روش موثر برای درزگیری پنجره دوجداره

چه چیزی باعث خرابی درزگیر پنجره می شود؟

مرحله ای که در آن شکست مهر و موم رخ می دهد معمولا علت اصلی را نشان می دهد. اگر به زودی پس از نصب شیشه دوجداره مشخص شد که یک درزگیر پنجره از کار افتاده است، احتمالا پنجره دارای نقص ساخت یا مشکل در نحوه نصب پنجره ها است.

مشکلات قاب ها، از جمله آسیب های ساختاری و تاب برداشتن، می تواند احتمال سوراخ شدن یا از کار افتادن آب بند را افزایش دهد. این ممکن است اتفاق بیفتد اگر رنگ با یک تفنگ حرارتی در نزدیکی پنجره ها پاک شود یا کار بازسازی ملک در آن نزدیکی انجام شود. حتی شستشوی فشاری پنجره ها نیز می تواند باعث این آسیب شود. تجمع رطوبت روی پنجره در طول زمان می تواند منجر به رشد کپک شود که می تواند مهر و موم را فرسایش دهد.

مهر و موم پنجره چیست؟

مهر و موم روی پنجره شما یک واشر لاستیکی است که به طور محکم بین پانل های شیشه ای و شیشه پنجره یو پی وی سی نصب شده است. مهر و موم محیط داخلی قاب را می پوشاند و یک مهر و موم ضد هوا را تشکیل می دهد که برای حفظ فضای هوای پر از گاز بین دو شیشه که پنجره را تشکیل می دهند ضروری است. علاوه بر این، یک لایه درزگیر بیرونی فضای بین شیشه و قاب را پر می کند. بنابراین درزگیرهای پنجره برای عایق بودن شیشه دوجداره بسیار مهم هستند. مشکلات یا خرابی درزگیر منجر به بدتر شدن قابل توجه عملکرد پنجره های شما می شود.

پنجره دوجداره

نشانه هایی که پنجره های شما نیاز به آب بندی مجدد نیاز دارند

با از بین رفتن مهر و موم، نه تنها لایه عایق یا گاز بی اثری که بین درها قرار دارد را از دست می دهید، بلکه پنجره محافظت خود را در برابر نفوذ گرد و غبار، خاک و رطوبت نیز از دست می دهد. در این زمان تراکم یا مه دائمی خواهید دید که در قسمت داخلی شیشه ایجاد می شود و میزان آسیب به مهر و موم را منتشر می کند، خاک ممکن است در شکاف پنجره وارد شود. پنجره‌ همچنین ممکن است خشک شوند و از این طریق گرما به بیرون راه یابد. این مشکلات نشان می دهد که شما باید درزگیر پنجره خود را تعمیر کنید.

 

برای تعمیر آب بند پنجره دوجداره چه گزینه هایی وجود دارد؟

یک مهر و موم شکست خورده را نباید نادیده گرفت زیرا مشکل تنها با گذشت زمان گسترده تر می شود. در اینجا گزینه های وجود دارد که شما می توانید آنها را به کار ببرید.

بسیاری از شرکت های شیشه دوجداره از دیدن ملک شما برای مقابله با شکستگی مهر و موم خوشحال خواهند شد. افراد حرفه ای نه تنها می توانند پنجره را دوباره ببندند، بلکه می توانند با تجمع تراکم نامناسب بین شیشه ها نیز مقابله کنند تا دید شما تازه شود. همیشه ارزش دارد که مدارک پنجره خود را بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز گارانتی دارند یا خیر. زیرا سازنده و شرکتی که آنها را نصب کرده است ممکن است بتوانند بدون هزینه اضافی مشکل را برطرف کنند.

روش موثر برای درزگیری پنجره دوجداره

تعویض کردن پنجره دوجداره

 حتی با بهترین تلاش ها در تعمیر، احتمال دارد با بالا رفتن سن پنجره، درزبندی ناموفق باشد. در این زمان دیگر نوبت به تعویض پنجره خواهید بود. برای تعویض پنجره دوجداره خود می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با یو پی وی سی لند تماس حاصل فرمایید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *