عوامل موثر بر قیمت پنجره دو جداره نو یا تعویضی

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره نو یا تعویضی چیست؟ در این مقاله قصد دارم به بررسی عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره بپردازم.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره

پنجره دوجداره جدید چه قیمتی دارد؟

هر چیزی قیمت خودش را دارد این قانون برای پنجره های جدید نیز صدق می کند. با این حال تفاوت های قیمتی قابل توجهی وجود دارد. بسته به کیفیت و طراحی. ما یک نمای کلی را جمع آوری کرده ایم.

برای مواد مختلف قاب و لعاب چه هزینه هایی در نظر گرفته می شود؟

در حالی که جایگزینی یک پنجره کج ساده زیرزمینی تأثیر کمتری بر بودجه دارد، جایگزینی پنجره آلومینیومی یک طبقه با شیشه عایق وزن بسیار بیشتری در محاسبه کردن هزینه خواهد داشت.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره نو یا تعویضی

پنجره دوجداره تابع استانداردهای خاصی است. عوامل زیر بر قیمت پنجره جدید تأثیر می گذارد:

نوع پنجره

اندازه: اندازه در قیمت تفاوت دارد.

مواد قاب: پنجره های چوبی ساده سودمندترین هستند، اما بسته به انتخاب چوب یا ویژگی های آنها، می توانند بسیار گران باشند. پنجره های پلاستیکی دارای هزینه متوسطی هستند، در حالی که پنجره های آلومینیومی جزء گران ترین  پنجره ها هستند.

جداره: البته دو جداره مزیت بیشتری نسبت به شیشه سه جداره دارد. اگر خواسته های خاصی مانند عایق صدا یا شیشه های ایمنی نیز باید در نظر گرفته شود، قیمت پنجره ها بیشتر افزایش می یابد.

دستگیره ها: دستگیره ها موجب تفاوت قیمت می شوند، خواه یک جعبه باشد یا پنجره آویزان یا حتی با اتصالات کج. به عنوان مثال، طرح هایی که امنیت بیشتری در برابر سرقت ارائه می دهند نیز گران تر هستند.

هزینه های یک پنجره

برای یک پنجره دو لایه با طراحی ساده، یعنی بدون تجهیزات خاص، حداقل هزینه هایی باید به ازای هر متر مربع سطح شیشه، از جمله قاب، محاسبه شود. شما می توانید با توجه به بودجه خود خرید نمایید.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دو جداره نو یا تعویضی

نکات لازم در هنگام خرید آنلاین

در مورد خریدهای آنلاین، مراقب باشید. مطمئن شوید که:

کلیه قیمت های ارائه شده در سایت مربوط به واحدهای مشابه (قیمت هر متر مربع یا قیمت واحد / قاب شامل یا بدون قاب) می باشد.

هزینه های نصب به صورت جداگانه نشان داده شده می شود یا در قیمت گنجانده می شود.

بنابراین هنگام خرید آنلاین پنجره های دو جداره یا سه جداره به قیمت های درج شده و توضیحات مربوط به هر کدام دقت نمایید تا با آگاهی بیشتر موجب صرفه جویی در هزینه شوید.

تعویض پنجره توسط خودتان

معمولا بهتر است از این کار صرف نظر کنید، مگر اینکه مهارت های کافی داشته باشید. در غیر این صورت، آسیب آن می تواند بیشتر از مزایای آن باشد. برای مثال اگر پنجره پس از نصب محکم بسته نشود. بنابراین احتمالا بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. با این حال، ممکن است بتوانید با خلاص شدن از شر پنجره های قدیمی، در هزینه خود صرفه جویی کنید. می توانید برای تعویض پنجره های خود از طریق راه های ارتباطی درج شده با متخصصان یو پی وی سی لند در ارتباط باشید.

فواید هزینه کردن برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره

افزایش امنیت

شکستن پنجره های دوجداره در مقایسه با پنجره های تک جداره بسیار سخت تر است. همچنین وادار کردن آنها به باز کردن از بیرون بسیار دشوار است. این کار ورود سارقان به خانه شما را سخت تر می کند. نصب این پنجره ها به شما این امکان را می دهد که خیالتان راحت باشد و بدانید که هیچ کس نمی تواند به راحتی وارد خانه شما شود

کاهش قبوض انرژی

افزایش عایق در پنجره های دو جداره موجب می شود که در ماه های زمستان، سیسم گرمایشی را خیلی کمتر روشن کنید. در ماه های گرم تابستان، خانه های خنک تر به این معنی است که شما نیازی به استفاده مکرر از کولر ندارید. این به معنای کاهش مصرف انرژی و قبوض است.

افزایش ارزش ملک

همانطور که می بینید نصب شیشه های دو جداره خانه شما را برای یک زندگی بهتر و راحت تر فراهم می کند. این امر خانه را در مقایسه با خانه ای با پنجره های تک جداره برای خریداران بالقوه جذاب تر می کند. اگر نیاز به فروش خانه خود دارید، می توانید مطمئن باشید که معامله بهتری نسبت به پنجره های تک جداره خواهید داشت.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دو جداره نو یا تعویضی

کاهش آسیب داخلی

اشعه ماوراء بنفش نور خورشید به آرامی به مبلمان، دکور و حتی فرش شما آسیب می رساند. پنجره دوجداره باعث کاهش میزان اشعه UV وارد شده به خانه می شود. عایق ارائه شده توسط پنجره های دو جداره تضمین می کند که دکوراسیون داخلی و مبلمان شما آسیب زیادی از نوسانات زیاد دما را متحمل نشوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *