فواید پنجره های کشویی

برخلاف پنجره های سنتی یک یا دو آویز، پنجره های کشویی به جای عمودی به صورت افقی باز می شوند. بسته به نیازهای روشنایی و تهویه شما، پنجره های کشویی می توانند گزینه ای بهتر برای خانه یا محل کار شما باشند. پنجره‌های کشویی در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، سبک‌ها، مواد و قیمت ها موجود هستند. در این مقاله می خواهیم به بررسی ویژگی ها و فواید پنجره های کشویی بپردازیم.

فواید پنجره های کشویی

مشخصات فنی پنجره های کشویی

  • کادربندی باریک نور و نما را به حداکثر می‌رساند
  • آب بندی های متعدد نشت هوا را به حداقل می رساند

ویژگی پنجره های کشویی چیست؟

  • پنجره های کشویی حس فضا و نور را ایجاد می کنند.
  • دسترسی بیشتر به هوای آزاد نسبت به سایر سبک‌های پنجره، افزایش تهویه را نیز فراهم می‌کنند.
  • عملکرد انرژی برتر
  • زیبایی شناسی طراحی لوکس ممتاز
  • دستگیره براق و با کارکرد آسان
  • صفحه نمایش فلای در طیف وسیعی از انواع توری موجود است

پنجره های کشویی چگونه کار می کنند؟

یک نوار لغزنده استاندارد دارای دو صفحه است. و به صورت عمودی (دو آویز) یا افقی موجود است. پانل متحرک روی غلتک ها می لغزد. و باز و بسته شدن صاف و بدون دردسر را فراهم می کند.

فواید پنجره های کشویی

در اینجا به ذکر فواید پنجره های کشویی خواهمیم پرداخت تا شما بتوانید با فواید آن بهتر آشنا شوید.

عملکرد آسان

یکی از کارکردهای اصلی پنجره های کشویی این است که هوای تازه از بیرون وارد خانه یا محل کار شما می کند. خوشبختانه، پنجره های کشویی به دلیل سهولت کار شناخته شده اند. معمولا یک طرف روی غلتک ها می لغزد در حالی که شیشه دیگر ثابت می ماند. برای تطبیق پذیری بیشتر می توان برخی از سبک ها را به صورت لغزنده دوتایی یا سه گانه سفارش داد. تا زمانی که پنجره به خوبی نگهداری شود، می توانید آن را با فشار یک انگشت باز کنید. این بدان معناست که پنجره های کشویی در مکان های صعب العبور عالی عمل می کنند.

فواید پنجره های کشویی

بهره وری انرژی

پنجره های کشویی به دلایل متعدد نسبت به سایر انواع پنجره ها کارآمدتر هستند. برای شروع، فقدان قطعات متحرک پیچیده باعث می شود که پنجره محکم بسته شود و به طور موثر مانع نفوذ هوا از خارج شود. پنجره‌های کشویی دو جداره مدل باعث صرفه‌جویی در فضا در مناطق فشرده اطراف خانه می‌شوند، جایی که سایبان‌ها یا سایر ارسی‌های پنجره بیرون زده ممکن است مناسب نباشند. تهویه عالی را ارائه می دهند و جریان هوا را بیشتر می کنند. و اکنون، پنجره کشویی دو جداره بهره وری انرژی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

در پنجره کشویی دوجداره، بدون درز و بدون ضربه، هرگونه سوراخ زهکشی، پیچ یا پرچ قابل مشاهده است. پنجره کشویی دوجداره با تاکید بر طراحی تمیز و بدون درهم و برهم بودن، بدون هیچ گونه سوراخ یا پیچ زهکشی قابل مشاهده است.

تعمیر و نگهداری کم

داشتن قطعات متحرک کمتر، برای بهره وری انرژی بسیار خوب است. به این معنی است که پنجره های کشویی نسبت به بسیاری از انواع دیگر پنجره ها نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. با نصب صحیح پنجره های کشویی، می‌توانید انتظار داشته باشید که لغزنده‌ها سال‌ها بدون ایجاد هیچ مشکلی دوام بیاورند. همچنین بیرون کشیدن شیشه قابل اجرا برای تمیز کردن یا ایجاد فضایی برای تهویه مطبوع پنجره آسان است. برخی از سبک های لغزنده را حتی می توان برای تمیز کردن کج کرد.

 پنجره کشویی دوجداره به دلیل دارا بودن اتصال صفحه نمایش به محصول، عملکردی را در تمام زمان ها در همه شرایط ارائه می دهد. در برابر آفات ناخواسته محافظت می کند و برای تهویه بدون دردسر در تابستان، همراه با حفظ گرما و کارایی انرژی در زمستان مناسب می باشد.

هنگامی که پنجره‌های کشویی را انتخاب می‌کنید، با افزودن شیشه‌های با راندمان بالا و مواد فریم درجه یک تولید شده می توانید از تمام مزایای فوق برخوردار ‌شوید. با در نظر گرفتن همه چیز، پنجره های کشویی به وضوح یک انتخاب عالی برای خانه ها یا مشاغلی هستند که منظره عالی، کارکرد آسان، بهره وری انرژی و نگهداری کم برای آنها مهم هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت پنجره دوجداره

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *