قاب پنجره های آلومینیومی

آلومینیوم یک ماده سخت است که ممکن است هنگام ساخت قاب برای درها و پنجره ها به مقدار زیادی از آن نیاز نداشته باشید. به این ترتیب، هر فریمی که از آن استفاده می‌شود، نمای پانورامای بیشتری از فضای باز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از شیشه‌های بزرگ‌تر استفاده کنید. که چشم‌انداز بهتری از نواحی اطراف را ارائه می‌دهد. در این مقاله می خواهیم به بررسی مزایا و معایب قاب پنجره های آلومینیومی بپردازیم.

قاب پنجره های آلومینیومی

قاب پنجره های آلومینیومی

قاب پنجره های آلومینیومی در چند سال اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. قیمت پنجره های آلومینیومی به طور قابل توجهی کاهش یافته است زیرا صاحبان خانه اکنون به مزایای آلومینیوم نسبت به رقبای خود پی برده اند. آلومینیوم بسیار شبیه به پنجره های uPVC، نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی می باشد. قاب های آلومینیومی از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند. به این معنی است که قاب ها را می توان در اندازه های بسیار بزرگتر از پنجره های uPVC تولید کرد.

مزایای پنجره های آلومینیومی

قیمت آلومینیوم کاهش یافته است. و می تواند نسبت به سایر پروفیل های پنجره دوجداره بسیار رقابتی باشد. مانند پروفیل های یو پی وی سی، آلومینیوم بسیار آسان تمیز می شود و نیازی به رنگ آمیزی مجدد نیست. پروفیل ها بسیار نازک تر از uPVC هستند که به این معنی است که شما شیشه بسیار بیشتری خواهید داشت. این قاب‌ها نیز بسیار سبک‌تر هستند و می‌توان آن‌ها را بسیار ساده‌تر از سایر انواع پروفیل سفارشی کرد. آلومینیوم تاب نمی خورد و گوشه ها به صورت مکانیکی به هم متصل می شوند، بنابراین هوا یا آب ناخواسته نمی تواند وارد شود.

آلومینیوم انعطاف پذیر است

یکی از ویژگی های قاب پنجره های آلومینیومی این است که چگونه بسیاری از سبک های طراحی را می توان متناسب با پروژه طراحی کرد. تغییر رنگ های داخلی و خارجی آسان است و فلز آلومینیوم را می توان به گونه ای تنظیم کرد که در هر سبک ساختمانی قرار بگیرد. اگرچه در ابتدا بیشتر در پروژه های تجاری مورد استفاده قرار می گرفت، اما این ویژگی ها باعث محبوبیت بیشتر آلومینیوم در پروژه های داخلی در چند سال گذشته شده است.

عملکرد عالی قاب های آلومینیومی

اگرچه آلومینیوم همیشه به طور موثر کار می کند، معرفی فناوری پلی آمید قابلیت های آن را از نظر عملکرد حرارتی به شدت افزایش داده است. اگر به دنبال این هستید که قبض های انرژی خود را حفظ کنید، قاب پنجره های آلومینیومی گزینه ای عالی برای شما هستند. پنجره به طور خاص می تواند عملکرد را در افزایش و از دست دادن گرما افزایش دهد. در واقع، ترکیب آنها با کمتر کردن گرما می تواند به افزایش 60 درصدی منجر شود.

مقرون به صرفه بودن قاب آلومینیومی

همه این ویژگی‌های عالی ممکن است باعث شود فکر کنید قاب پنجره های آلومینیومی گران‌تر هستند، اما در واقع اینطور نیست. در بسیاری از موقعیت ها می تواند یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه ها باشد. این البته بستگی به پروژه های متفاوت خواهد بود و باید برای پرداخت قیمت از یک سازنده حرفه ای وقت بگذارید. با این حال، پنجره ها و درب های آلومینیومی بیشتر از آنچه فکر می کنید مقرون به صرفه هستند.

قاب پنجره های آلومینیومی

معایب پنجره های آلومینیومی

آلومینیوم دارای کمترین مقدار U است. زیرا گرما و سرما را به راحتی از دست می دهد. برای جبران این کار، تولیدکنندگان، قاب پنجره های آلومینیومی را با ترمال بریک بین سطوح داخلی و خارجی ارائه می دهند. این ترمال بریک ها راندمان انرژی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. بدون این ترمال بریک‌ها، آلومینیوم می‌تواند چگالش ایجاد کند (بسته به سازنده‌ها)، البته اگر آلومینیوم از قبل تصفیه نشده باشد.

ایمن از نظر قدرت

فریم های آلومینیومی سخت هستند. این به خوبی به امنیت خانه شما تعبیر می‌شود. دستکاری این ماده بسیار سخت‌تر است. و وقتی با شیشه‌های مقاوم ترکیب شود، می‌توانید از آرامش واقعی لذت ببرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *