قیمت حفاظ درب ضد سرقت

قیمت حفاظ درب ضد سرقت

قیمت حفاظ درب ضد سرقت چقدر است؟ نحوه تنطیم درب یو پی وی سی چگونه است؟ برای نحوه تنطیم درب یو پی وی سی چه ابزارهایی لازم است؟ در این مقاله می خواهیم به بررسی قیمت حفاظ درب ضد سرقت و نحوه تنطیم درب یو پی وی سی بپردازیم.

حفاظ درب

قیمت حفاظ درب ضد سرقت

در بازار انواع مختلف درب ضد سرقت وجود دارد که با توجه به جنس به کار رفته در آن مختلف می باشد. شما می توانید برای خرید درب ضد سرقت یو پی وی سی هم از طریق حضوری و هم از طریق آنلاین اقدام نمایید.

برای نحوه تنطیم درب یو پی وی سی و ضد سرقت به چه ابزارهایی نیاز دارم؟

برای نحوه تنطیم درب یو پی وی سی به ابزارهای زیر نیاز است که عبارتند از:

پیچ گوشتی سر تخت.

کلیدهای آلن (که به عنوان کلید شش ضلعی نیز شناخته می شود) که معمولا 5 میلی متر است.

انواع لولا درب

لولا پرچم

این نوع لولا که معمولا در درب های uPVC مدرن یافت می شود، به شما امکان می دهد بیشترین کنترل را بر روی تنظیم درب داشته باشید. به صورت جانبی، عمودی و فشرده سازی (نزدیک کردن درب به جلو و جلوتر از آن) که بر قیمت حفاظ درب ضد سرقت تاثیر می گذارد.

همچنین بخوانید : قیمت پنجره دوجداره هافمن

لولا باسن

اینها قدیمی ترین نوع لولا هستند که در درب های uPVC قدیمی یافت می شوند. اما هنوز هم رایج هستند. بسته به سن لولا، ممکن است فقط یک تنظیم جانبی و عمودی یا اصلا تنظیم نداشته باشد که وجود هر کدام بر قیمت حفاظ درب ضد سرقت تاثیر می گذارد.

 لولاهای تی

این نوع لولا شبیه به لولا پرچم است و معمولا می توان آن را به صورت جانبی و عمودی تنظیم کرد.

درب ضد سرقت

نحوه تنظیم لولای درب یو پی وی سی

برخی از لولا های باسن را می توان تا 2 میلی متر به صورت جانبی تنظیم کرد. اگر دو پیچ فیلیپس در کنار لولا وجود دارد، پیچ یا پایین را بچرخانید تا حرکت پهلو انجام شود.

لولا باسن را با تنظیم در قسمت بالای لولا با استفاده از کلید آلن به بالا و پایین تنظیم کنید. برای نمایان شدن پیچ، باید درپوش را در بالا باز کنید. اگر یک پیچ گراب در مرکز لولا وجود دارد (رو به رو)، قبل از تنظیم سنجاق که سنجاق را در جای خود نگه می دارد باید شل شود.

همچنین بخوانید : قیمت پنجره دوجداره وین تک

نحوه تنظیم ارتفاع درب یو پی وی سی

برای نحوه تنطیم حفاظ درب ضد سرقت، اگر درب سقوط کرده یا باید در قاب بالاتر (یا پایین تر) باشد می توانید پیچ ​​را تنظیم کنید که حرکت عمودی لولا را کنترل می کند. از یک کلید آلن استفاده کنید و با یک چرخش کامل 1-2 شروع کنید و سپس از آنجا تنظیم کنید.

نحوه تنظیم فشرده سازی

برای نحوه تنطیم قیمت حفاظ درب ضد سرقت، اگر درب از قاب در گوشه بالا یا پایین دور باشد، می توانید با چرخاندن پیچ تنظیم فشار، تناسب را محکم کنید. پیچ تنظیم فشرده سازی، معمولا پیچ پایینی را انتخاب کنید و از کلید آلن برای تنظیمات استفاده کنید. از یک کلید آلن استفاده کنید و با یک چرخش کامل 1-2 شروع کنید و سپس از آنجا تنظیم کنید.

حفاظ ضد سرقت برای درب

آیا در بستن و قفل کردن درب خانه مشکل دارید و نیاز به حفاظ ضد سرقت دارید؟

برای نحوه تنطیم حفاظ درب ضد سرقت، ابتدا قسمت کوچکی از پایین لولا را پیدا کنید. قسمتی که به صورت عمودی به کناره چارچوب در می رود.

توجه به این نکته ضروری است که سوراخ بالای لولا برای فشرده سازی است در حالی که سوراخ پایین برای ارتفاع است. اگر مطمئن نیستید کلید آلن را در هر دو سوراخ وارد کنید و با چرخاندن آن خواهید دید که اگر در بالا بیاید، ارتفاع را کنترل می کند و اگر در به طرف شما حرکت کند، این بدان معناست که فشرده سازی است.

تغییر هر لولا را ادامه دهید تا درب به درستی بسته و قفل شود. اگر همچنان مشکل برطرف نشد به خرید لولای جدید درب uPVC بپردازید یا با متخصص پنجره دوجداره تماس بگیرید تا بیاید و درب را برای شما تعمیر کند. البته قیمت حفاظ درب ضد سرقت متفاوت می باشد.

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] همچنین بخوانید : قیمت حفاظ درب ضد سرقت […]

  2. […] همچنین بخوانید : قیمت حفاظ درب ضد سرقت […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *