قیمت محصولات هافمن

قیمت محصولات هافمن – پنجره‌های دوجداره یک انتخاب ایده‌ آل با صرفه‌جویی در مصرف انرژی با مزیت افزوده به حداقل رساندن صدا هستند. شکاف هوای مهر و موم شده بین دو شیشه به عنوان یک لایه عایق اضافی عمل می کند. این مقاومت حرارتی افزوده میزان گرمای خروجی در زمستان را کاهش می دهد و خانه شما را در دمای راحت تری نگه می دارد.

پنجره های شما بخش مهمی از امنیت خانه شما هستند. امروزه، با وجود ویژگی‌های ایمنی مناسب، آن‌ها می‌توانند نفوذ ناشناخته را برای متجاوزان تقریباً غیرممکن کنند، و همچنین به‌طور ماهرانه‌ای طراحی شده‌اند تا از سقوط یا جراحات ناشی از شکسته شدن شیشه، جلوگیری کنند. پنجره‌های دوجداره مدرن حتی برای اطمینان از اینکه در مواقع آتش‌سوزی یا سایر موارد اضطراری، همه می‌توانند به راحتی و با خیال راحت از آن خارج شوند ساخته شده‌اند. در اینجا فقط برخی از ویژگی‌های ایمنی استاندارد و اضافی که برای پنجره‌های دوجداره در دسترس هستند، آورده شده است.

برخلاف پنجره های تک جداره که دارای یک شیشه هستند، پنجره های دوجداره دارای دو جداره هستند. دو صفحه شیشه ای با یک شکاف کوچک از طریق یک سیستم فاصله از هم جدا شده اند. شکاف معمولاً با یک گاز بی اثر مانند آرگون پر می شود که به طور قابل توجهی بازده حرارتی پنجره را در مقایسه با شیشه های تک جداره بهبود می بخشد.

قیمت محصولات هافمن

سبک های پنجره های هافمن

هنگام انتخاب شیشه دوجداره جدید طیف وسیعی از سبک های مختلف وجود دارد. شیب و چرخش، قاب، کشویی عمودی و نوار گرجی چهار نوع اصلی شیشه‌های دوجداره هستند و سبک‌های دیگر نیز تنوعی از این گزینه‌ها هستند.

همچنین بیشتر بخوانید: توری پلیسه 

شیب و چرخش سبک های پنجره دوجداره

هنگامی که دستگیره در حالت کج قرار دارد، پنجره را نمی توان بیش از حد باز کرد. این دهانه کوچک باعث گردش هوای زیادی در داخل اتاق می شود و از بالا رفتن و افتادن بچه های کوچکتر جلوگیری می کند. هنگامی که پنجره های کج و چرخان به گونه ای تنظیم شده اند که به طور کامل باز شوند، می توانند به راحتی از داخل خانه شما تمیز شوند. پنجره های شیب دار یکی از محبوب ترین انواع پنجره های دوجداره است.

 

انواع پنجره های دو جداره

پنجره های محفظه

واحدهای پنجره دوجداره به راحتی یکی از محبوب ترین انواع شیشه های دوجداره هستند، عمدتا به این دلیل که به گونه ای طراحی شده اند که تا حد امکان نور طبیعی را به ملک وارد کنند. اتاق‌های تاریک با سبک مناسب پنجره‌ها به سرعت روشن می‌شوند و در نتیجه، این سبک از پنجره‌ها به‌ویژه در قالب بزرگ‌تر مفید است.برای مشاهده قیمت محصولات هافمن می توانید به منوی ما مراجعه کنید تا قبل از خرید، از قیمت آگاه شوید.

پنجره های دیواری

پنجره های دیواری یکی از محبوب ترین انواع پنجره های دوجداره می باشد. طراحی پنجره ها  به گونه ای بلوده تا به حالت های مختلفی باز شوند، به عنوان مثال. با لولاها به سمت پایین، لولاها در امتداد بالا، باز شدن پنجره ها به داخل ملک یا دور از ملک و غیره و این انتخاب شماست که نصب کرده اید. زیبایی پنجره ها در ساده بودن آنهاست و در نتیجه یکی از سبک های کم هزینه تر موجود در بازار است.

پنجره‌های قفسه‌ای

پنجره‌های قفسه‌ای یکی از محبوب‌ترین انواع پنجره‌ها در بازار هستند، زیرا طیف وسیعی از گزینه‌های طراحی متناسب با اتاق‌های شما را ارائه می‌دهند و معمولا یکی از گزینه‌های ارزان‌تر در بازار هستند. از آنجایی که آنها بسیار در دسترس هستند، نصب کننده های مختلفی را خواهید یافت که می توانید قبل از نصب، طیف وسیعی از قیمت محصولات هافمن را از آنها دریافت کنید.

هافمن

پنجره های کشویی عمودی

اگر ملک قدیمی‌تری دارید یا چیزی کمی سنتی‌تر می‌خواهید، پنجره‌های کشویی عمودی گزینه‌ای هستند که ارزش بررسی را دارد. آنها ظاهر یک پنجره ارسی را دارند و دقیقا به همان روش کار می کنند، یعنی به جای باز شدن یا باز شدن از ساختمان به صورت عمودی می لغزند، اما اشکالاتی که معمولا با پنجره های ارسی سنتی مرتبط است را ندارند. پنجره های کشویی عمودی یک نوع رایج از سبک دو جداره هستند

اگر قاب های upvc یا فلزی تصفیه شده را به جای چوب نصب کنید، میزان تعمیر و نگهداری مورد نیاز در آینده را به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت و صدای تق تق که با پنجره های ارسی سنتی در بادهای شدید ایجاد می شود، کاملا کاهش می یابد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *