قیمت پنجره uPVC

قیمت پنجره upvc چقدر است؟ مزایای نصب پنجره uPVC چیست؟ در این مقاله می خواهیم در مورد قیمت پنجره upvc و مزایا و معایب آن بپردازیم.

پنجره دو جداره

بررسی قیمت پنجره یو پی وی سی

با توجه به تولید انواع مختلف پنجره های uPVC و تغییرات اقتصادی کشور، قیمت پنجره upvc دچار تغییرات است. شما می توانید ابتدا از طریق سایت های اینترنتی یا مراجعه حضوری به فروشگاه های پنجره UPVC، از قیمت پنجره upvc آگاه شوید و سپس اقدام یه خرید نمایید.

انواع پنجره UPVC

پنجره UPVC  به چند دسته تقسیم می شود که قیمت هر کدام از پنجره UPVC با همدیگر فرق می کند. ما در اینجا به بررسی دو نوع از پنجره های UPVC می پردازیم.

پنجره های سقفی را می توان با یک یا چند شیشه تولید کرد. شما می توانید آن را به طور گسترده ای مانند یک در باز کنید تا جریان هوای تازه را تا آنجا که ممکن است در طول زمان ایجاد کنید و مناظر زیبایی از بیرون باغ ایجاد کنید. قیمت پنجره upvc سقفی با پنجره های کشویی متفاوت است.

پنجره های کشویی UPVC عملکرد مدرن را برای خانه شما فراهم می کند. آنها به حفظ همزمان بهره وری انرژی و جذابیت معاصر کمک می کنند. آنها دارای خواص درجه یک حرارتی و استحکام بی عیب و نقص هستند.

انواع پنجره دو جداره

کاربرد پنجره یو پی وی سی

 

انتخاب آنلاین پنجره های UPVC می تواند به طور قابل توجهی باشد به دلیل مهر و موم محکم با رسانایی پایین، بازده انرژی را در خانه خود افزایش دهید. بسته به تعداد شیشه ها، هوای ایجاد شده بین آنها به عنوان یک مانع عمل می کند که دمای اتاق را تنظیم کرده و گرما یا سرمای بیرون را حفظ می کند.

انتخاب شیشه دوجداره به خنک نگه داشتن خانه در تابستان و گرم در زمستان کمک می کند. در زمستان وقتی انتقال حرارت کاهش می یابد، پنجره های UPVC نیز گرمای هوا را کاهش می دهد. بنابراین شما انرژی کمتری برای گرمایش خانه مصرف می کنید و هزینه قبض های انرژی را نیز کمتر پرداخت می کنید.

در تابستان معمولا از کولر برای خنک کردن محل استفاده می کنید که باعث افزایش مصرف انرژی الکتریکی می شود. شیشه دو جداره یا شیشه سه جداره راه حل مناسبی است که با حفظ سطح خنکی و کاهش هزینه های انرژی نفوذ گرمای خورشیدی را کاهش می دهد. بنابراین شما با پرداخت قیمت پنجره upvc و نصب آن می توانید از مزایای آن برخوردار گردید.

پنجره دو جداره یو پی وی سی

رتبه بندی انرژی برای پنجره upvc

درجه پنجره با فرمولی تعریف می شود که کل گرمای خورشیدی را در نظر می گیرد. مقدار گرمای خورشید که می تواند از شیشه عبور کند (مقدار G)، مقدار U کل پنجره (قاب و شیشه)، نفوذ هوا از طریق مهر و موم پنجره ها و در نهایت اینکه چقدر پنجره ها در حفظ گرما در خانه شما خوب عمل می کنند. بنابراین رتبه بندی عملکرد کلی پنجره را با همه اجزای آن و نحوه عملکرد موثر آنها خلاصه می کند.

مزایای پنجره upvc چیست؟

 هزینه کم

در مقایسه با سایر مصالحی که قاب پنجره های دو جداره را می توان از آنها تهیه کرد،  قیمت پنجره های uPVC ارزان هستند.

 عایق بندی

عایق بندی یکی دیگر از ویژگی های پنجره های uPVC است. این پنجره ها برای ایجاد بهترین عایق حرارتی و انرژی ایجاد شده اند. با نصب پنجره uPVC می توانید صدا و گرما را به طور موثر از خانه خارج کنید و آرامش و سکوت را مهمان خانه خود کنید.

ضد آب است

بزرگترین مشکلی که قاب های چوبی پنجره دارند تمایل به تورم در زمان مرطوب بودن هوا است. این می تواند خطرناک باشد زیرا شیشه می تواند شل شود. علاوه بر این، ورود مزاحم به خانه شما آسان تر می شود.

فریم های uPVC ضد طوفان و آب و هوا هستند. زیرا نم نمی تواند از سطح قاب پنجره های uPVC وارد شود. از این رو آنها خورنده نیستند و در اثر آب و هوای بد فرسوده نمی شوند.

کارخانه تولید پنجره دو جداره

دوام

از بین تمام مواد قاب موجود برای پنجره های دو جداره ، uPVC مقاوم ترین است. آلومینیوم می تواند با گذشت زمان زنگ زدگی داشته باشد و چوب می تواند پوسیده و تاب بخورد. مدت زمان ماندگاری پنجره های uPVC بستگی به سطح مراقبت شما دارد. اما چون از مواد مقاوم و مقاوم ساخته شده اند می توانند بین 10 تا 35 سال دوام بیاورند.

 

امنیت

یکی دیگر از مزیت پرداخت قیمت پنجره upvc و نصب آن، امنیت است. نحوه ساخت قاب، شکستن یا آسیب دیدن آن دشوار است.

 سبک

شرکت های پنجره دو جداره انواع پنجره ها را برای هر خانه ای تولید می کنند. شما می توانید پنجره های uPVC رنگی در طیف وسیعی از طرح، سبک و اندازه داشته باشید. البته باید توجه کرد که قیمت پنجره upvc در طرح ها و سبک های مختلف، متفاوت می باشد.

زمانی بود که uPVC فقط در رنگ سفید تولید می شد اما در سال های اخیر در طیف های متنوعی تولید می گردد. با این وجود مهم است که به یاد داشته باشید که هرچه تعداد پنجره ها بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *