مزایای نصب درب کامپوزیت

درب های کامپوزیت با مهندسی دقیق از عناصر بسیاری از جمله چوب، یو پی وی سی و پوسته درب چند لایه برای درب جلویی برتر ساخته شده اند. ممکن است برای شما سوال مطرح شود که آیا مزایای نصب درب کامپوزیت مانند درب های یو پی وی سی لند می باشد؟ در این مقاله می خواهیم در مورد مزایای نصب درب کامپوزیت مطالبی را برای شما عزیزان آوریم تا با شناخت بیشتری برای نصب درب های خود داشته باشید تا بهتر بتوانید هنگام خرید تصمیم بگیرید.

کامپوزیت چیست؟

واژه کامپوزیت در لغت به معنای تشکیل شده از چندین بخش یا عنصر است. کامپوزیت اصطلاحی است که برای توصیف چیزی استفاده می شود که از بخش ها یا عناصر مختلف تشکیل شده باشد. درب های کامپوزیت به دلیل استحکام، انعطاف پذیری و ظاهرشان به یک سبک درب خارجی بسیار محبوب تبدیل می شوند. درب کامپوزیت از ترکیبی از مواد از جمله یو پی وی سی، الوار و پوسته درب چند لایه ساخته شده است. درب با یک لایه اکریلیک بسیار مقاوم در برابر آب و هوا و بادوام ساخته شده است. مواد تشکیل دهنده یک درب کامپوزیت در شرایط فشار بالا با هم ترکیب شده و چسبانده می شوند. این منجر به درب خارجی می شود که از سبک های دیگر مانند درب uPVC بهتر عمل می کند.

طراحی درب کامپوزیت

طراحی درب کامپوزیت در شرکت یو وی سی لند از تعدادی مواد از جمله یک هسته چوبی جامد با اتصال متقابل، روکش شده، چند لایه، با ضخامت 48 میلی متر تشکیل شده است. این همان چیزی است که درهای کامپوزیت استقامتی ما را از بقیه متمایز می کند، به طوری که درهای ما 10٪ ضخامت بیشتری نسبت به طرح های معمولی مسکونی دارند.

با توجه به روشی که طی سال‌ها تکنیک تولید خود را توسعه داده و بهبود بخشیده‌ایم، درب‌های کامپوزیت ما در طول زمان تکامل یافته و بهبود یافته‌اند.

مزایای نصب درب کامپوزیت

ویژگی درب کامپوزیت چیست

سخت افزار

شما می توانید از میان مجموعه گسترده دستگیره‌ها و کوبنده‌های ما در شرکت یو پی وی سی لند انتخاب کنید، و موارد اضافی مانند پلاک‌ها یا اعداد را به آن اضافه کنید. با 7 رنگ سخت افزاری از جمله طلایی، گرافیت، سفید، مشکی عتیقه، مشکی و کروم، مطمئنا سخت افزاری برای تکمیل درب های کامپوزیت جدید خود پیدا خواهید کرد.

رنگ ها

با رنگ هایی مانند قرمز، سبز و خاکستری آنتراسیت جسور و زیبا شوید. یا با استفاده از خاکستری مروارید، کرم و بلوط ایرلندی آن را چشمگیر و در عین حال ظریف نگه دارید.

با نصب درب کامپوزیت، می توانید اطمینان حاصل کنید که خانه و درب کامپوزیت جدید شما سبک فردی شما را بیان می کند و به جذابیت ملک شما می افزاید. درهای شرکت ما با قاب های تطبیق رنگ در دسترس هستند، و شما می توانید با استفاده از مشورت با کارشناسان شرکت، رنگ درب کامپوزیت جدید خود را بجایگزین درب های قدیمی کنید.

چرا درب های کامپوزیت بهترین هستند؟

نصب درب کامپوزیت موجب امنیت خانه می باشد. یک درب کامپوزیت به دلیل ترکیب لایه ای از مواد، بسیار ایمن است. شرکت یو پی وی سی لند مکانیسم‌های پیشرفته قفل را ارائه می کند تا شما امنیت کامل داشته باشید.

مزایای درب کامپوزیت

برای خانه های شهری و روستایی به طور یکسان، درب ورودی نقطه کانونی است. شما می توانید با نصب درب کامپوزیت از خانه خود در برابر مزاحمان و عناصر طبیعی محافظت کنید. نصب درب کامپوزیت مقرون به صرفه است. و منعکس کننده جذابیت و زیبایی خانه است. انتخاب درب کامپوزیت به شما این امکان را می دهد که طرحی متناسب با مشخصات فنی و شخصی خود ایجاد کنید.

یکی از مزایای نصب درب کامپوزیت امنیت می باشد. درب های کامپوزیت امنیت ملک شما را افزایش می دهد. این درها تحت چندین آزمایش امنیتی کنترل‌شده قرار گرفته‌اند. تا متداول‌ترین شکل‌های تلاش برای سرقت مجدد را نشان دهند. حتی سخت‌ترین ابزارها در ایجاد سوراخ از طریق هسته در با مشکل مواجه می‌شوند، و مکانیسم‌های قفل طراحی‌هایی برای مقاومت در برابر ضربه خوردن هستند.

امیدواریم که مطالب ارائه شده در مورد مزایای درب کامپوزیت در هنگام خرید به شما کمک کند.

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *