نحوه باز کردن درب یو پی وی سی با مکانیزم شکسته

وقتی درب یو پی وی سی باز نمی شود چگونه درب یو پی وی سی را باز کنید؟ برای باز کردن درب UPVC با مشکلات مکانیزم قفل، چندین راه حل سریع و آسان وجود دارد که می توانید برای حل هر مشکلی امتحان کنید. در این مقاله می خواهیم به نحوه باز کردن درب UPVC با مکانیزم شکسته بپردازیم.

نحوه باز کردن درب UPVC با مکانیزم شکسته

مشکلات درب های UPVC

یکی از مشکلات رایج در مورد شکستگی درب‌های یو پی وی سی این است که پیچ‌ها خیلی سفت هستند. این می تواند باعث شود که صفحه پشتی، دستگیره قفل را بچسباند و درب یو پی وی سی شما گیر کند. برای رفع این مشکل، به سادگی پیچ هایی را که دستگیره را روی در نگه می دارند باز کنید، که چرخش آن را آسان تر می کند. اگر این کار کرد، فنر باید درست کار کند، در گیر نمی کند و شما باید بتوانید در را باز کنید.

سایر مشکلات مکانیزم قفل درب uPVC باعث باز نشدن آنها می شود که مربوط به لولاها است. در دمایی که به سرعت در حال تغییر است یا حتی با گذشت زمان، درب شما می تواند شروع به ریزش کند. این می تواند قفل شدن آن را سخت کند و به مکانیسم فشار وارد کند تا شکسته شود. خوشبختانه، اکثر درب های یو پی وی سی دارای لولاهای قابل تنظیم هستند، بنابراین ممکن است بتوانید خودتان این مشکل را حل کنید. به سادگی لولاهای درب را طوری تنظیم کنید که دیگر نیفتد و بتواند به درستی باز و بسته شود.

نحوه باز کردن قفل درب شکسته

اکثر درب های UPVC با دو قسمت قفل طراحی شده اند:

یک قفل سیلندر که در آن کلید وارد می شود

یک قفل چند نقطه ای که هنگام بلند شدن دسته درگیر می شود.

اگر درب شما نامرتب باشد یا فشار بیش از حد روی در وارد شده باشد، می تواند باعث ایجاد مشکل در مکانیزم قفل درب یو پی وی سی شود. برای رد هر گونه مشکل در سیلندر، کلید خود را وارد کنید و بچرخانید تا قفل باز شود. اگر آزادانه بچرخد و قفل باز شود، ممکن است مشکل در قفل چند نقطه ای باشد. و این نیاز به جایگزینی دارد.

با این حال، اگر درب یو پی وی سی شما باز نمی شود، این کار تعویض قفل ها را بسیار مشکل می کند. سعی نکنید به زور در را باز کنید. این فقط باعث آسیب بیشتر به درب شما می شود و مکانیزم قفل درب یو پی وی سی شما را غیر قابل تعمیر می کند. به یک قفل ساز کاملا آموزش دیده نیاز است و اگر آسیب به اندازه کافی قابل توجه باشد، ممکن است لازم باشد با یک نصاب برای تعویض درب تماس بگیرید. شماره تماس های ما در زیر درج شده است که شما می توانید با همکاران مجرب و با تجربه ما در ارتباط باشید.

نحوه باز کردن درب UPVC با مکانیزم شکسته

زمانی که فنرهای داخلی کار نمی کند باید چه کار کرد؟

فنرهای داخلی گاهی اوقات می توانند به قسمت داخلی دستگیره در بچسبند و کارکردن با آن را دشوار می کنند. می‌توانید دستگیره را از در خارج کنید، اما اگر مطمئن نیستید، بهتر است در صورت وارد کردن آسیب بیشتر با یک متخصص تماس بگیرید. اگر متوجه شدید که مکانیزم قفل درب یو پی وی سی شما خراب شده است، یک متخصص فنی ممکن است بهترین فردی باشد که می تواند برای مرتب کردن سریع مشکلات مکانیزم قفل درب UPVC شما کمک کند.

نحوه باز کردن درب UPVC با مکانیزم شکسته

اگر درب UPVC شما آنطور که باید باز نمی شود یا بسته نمی شود، ممکن است مکانیزم فنر قفل مشکل داشته باشد. سعی کنید قفل را از در خارج کرده و با انگشت خود فشار دهید. اگر به طور کامل به عقب برنگردد یا خیلی آهسته به عقب برگردد، نیاز به تعویض دارد. برای تعویض می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با upvcلند در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *