نصب پنجره دو جداره دایره ای

آیا شما در مورد نصب پنجره های دو جداره دایره ای اطلاعاتی دارید؟ نصب پنجره دو جداره دایره ای در ساختمان شما می تواند جذابیت بیشتر برای ساختمان ایجاد کند. با این حال، پنجره های دایره ای به دلیل شکلی که دارند، برای نصب نیاز به چند مرحله دارند. در این مقاله می خواهیم شما را با نصب این پنجره های جذاب آشنا کنیم. پس تا انتهای این مقاله با UPVCلند همراه باشید.

 

نصب پنجره دو جداره دایره ای

نحوه نصب پنجره های دو جداره دایره ای

برای نصب این پنجره مراحلی وجود دارد که شما می توانید با دقت لازم این مراحل را به درستی انجام دهید و یک پنجره دو جداره دایره ای را در ساختمان خود نصب کنید. این مراحل عبارتند از:

برش و نصب پنجره

ابتدا باید اندازه دهانه را اندازه بگیرید. تا بفهمید چه اندازه پنجره برای نصب مورد نیاز است. باید بادبندهای گوشه ای را به صورت زاویه دار در مرکز دهانه مربع نصب کنید تا دایره ای شکل شود. یک قسمت 2 در 4 را با یک اره برش دهید تا قطعات در هر یک از گوشه های باز شدن پنجره قرار بگیرند. و آنها را با چکش میخ کنید. در این قسمت مطمئن شوید تمام چهار گوشه را به یک روش نصب کرده اید، تا پنجره یک مهاربندی مطمئن برای اتصال داشته باشد. اگر دوست دارید که به یک کارشناس مجرب در این زمینه مراجعه کنید. تا بتواند برای نصب پنجره دو جداره  اقدام کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما در ارتباط باشید.

درج پنجره

دومین مرحله برای نحوه نصب پنجره دو جداره دایره ای، درج پنجره است. پنجره دو جداره دایره ای را در دهانه جدید قرار دهید و مطمئن شوید که عمق پایه مناسب است. یک مهره نازک درزگیر را در اطراف باله میخکوبی بکشید و پنجره را با دقت به داخل دهانه فشار دهید. در اینجا دقت کنید که پنجره به طور یکنواخت جابجا شده است.

ایمن سازی پنجره

سومین مرحله برای نحوه نصب پنجره دو جداره، مربوط به ایمن سازی پنجره می باشد. در این مرحله با یک چکش به باله میخکوب کنید تا پنجره را به طور موقت در جای خود نگه دارید و سپس چند میخ را در سوراخ های باله میخکوب کنید. مطمئن شوید که همه چیز در جای خود قرار دارد و تراز می باشد. زیرا این امکان می‌دهد تا پنجره دایره ای در جای مناسب خود بنشیند. اگر دستگاه در وضعیت تراز نیست، در صورت لزوم شیم ها را اضافه کنید تا مطمئن شوید که درست است. بقیه میخ ها را با کوبیدن یکی به هر یک از دهانه های باله نیلینگ وارد کنید.

 

نحوه نصب پنجره دو جداره

اضافه کردن پوشش پنجره

مرحله بعدی برای نصب پنجره دو جداره، اضافه کردن پوشش پنجره است. پوشش پنجره را در سوراخی که برای آن آماده کرده اید بالا نگه دارید. قبل از اینکه به طور دائم آن را محکم کنید، مطمئن شوید که کاملا در مرکز سوراخ قرار گرفته است، زیرا پس از انجام دادن، خارج کردن آن بسیار دشوار است. از یک چکش استفاده کنید و میخ ها را در بالا و پایین پوشش پنجره و همچنین یک میخ در هر یک از طرفین بکشید.

برای تست اینکه پنجره کاملا ایمن است، مطمئن شوید که کمی روی آن فشار دهید. هنگام انجام این کار، پنجره نباید حرکت کند و باید محکم باشد. هنگامی که بدنه را میخ کردید، می توانید ابزارهای باقی مانده را جدا کنید. برای این کار یک اره کوچک توصیه می شود. انتهای گیره ها را تا زمانی که با بدنه یکدست شوند جدا کنید تا باقیمانده ها به خوبی با پوشش پنجره جا بیفتند.

کارهای پایانی نصب پنجره دو جداره دایره ای

در نهایت، یک مهره نازک دیگر در اطراف بیرون پنجره اضافه کنید. تا به درستی در جای خود ببندید و لبه های پنجره را بررسی کنید، تا مطمئن شوید که شکاف روی آن وجود ندارد.

اگر در مورد خرید و نحوه نصب انواع پنجره دو جداره سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *