نصب پنجره upvc بدون تخریب

نصب پنجره upvc  بدون تخریب چگونه است؟ آیا اطلاعاتی در مورد نصب شیشه های دو جداره از جمله برداشتن مهره های پنجره، نصب شیشه، آستانه پنجره، درپوش های انتهایی و نصب قاب پنجره دارید؟ ما با شما در مورد نصب یک پنجره دو جداره صحبت می کنیم تا بتوانید نحوه انجام آن را ببینید.

پنجره یو پی وی سی

نکات لازم هنگام نصب پنجره upvc  بدون تخریب

 

پنجره upvc  بدون تخریب در سه قسمت قاب، جلوپنجره و شیشه وجود دارد. هنگامی که شما سفارش می دهید، آنها به طور جداگانه با مهره ها در قاب به دست می آیند، پنجره های موجود خود را با دقت حذف کنید. هر چه دیوارها کمتر به هم بریزند، بعدا کار کمتری باید انجام دهید.

بررسی کنید که آیا هیچ یک از دوره های مقاوم در برابر رطوبت عمودی آسیب ندیده اید یا با قاب قدیمی بیرون نیامده اند. اگر آنها را دارند، آنها را بلغزانید، یا طول های جدید، به موقعیت خود بازگردانید. اکثر پنجره‌های مدرن دارای دریچه‌های چکشی در قسمت بالایی قاب هستند. این دریچه‌ها اجازه می‌دهند هوای گرمی که در فرورفتگی پنجره جمع شده است، به جای برخورد به شیشه یا قاب سرد و متراکم شدن خارج شود.

همچنین بخوانید : ابعاد پنجره یو پی وی سی چقدر است؟

قاب و مهره

واحدهای مهر و موم شده (شیشه) دو صفحه شیشه ای هستند که توسط یک نوار فاصله رنگی (عمدتا نقره ای یا قهوه ای) از هم جدا می شوند. این با کریستال های سیلیکا پر شده است. این کریستال ها رطوبت را جذب می کنند تا شکاف هوا بین شیشه ها شفاف بماند. باید 10 سال ضمانت این واحدها به شما داده شود. شیشه به تناسب فریمی که سفارش می دهید برش داده می شود، بنابراین فقط باید نگران تهیه قاب اندازه مناسب برای نصب پنجره upvc  بدون تخریب باشید. شیشه همچنین برش داده می شود تا جایی برای سر پیچ های ثابت قاب در کنار آن ایجاد شود.

پنجره دو جداره

 

پنجره و مهره های upvc

هنگامی که شیشه را وارد می کنید، باید فاصله آن را از هم جدا کنید تا حاشیه ها در قاب به یک اندازه فاصله داشته باشند. در مورد واحد میله ای که یک واحد مهر و موم شده با میله های لعاب داخلی است تا به نظر برسد که بخش های کوچک زیادی دارد، باید مطمئن شوید که میله های لعاب کاملا افقی و عمودی به نظر می رسند. این کار را می توان با استفاده از اسپیسر نیز انجام داد.

مهره ها در صورت نصب پنجره upvc  بدون تخریب در هنگام تحویل قاب، می توانند با استفاده از یک اسکنه یا اسکنه تیز جدا شوند، این به شما دید واضحی از تخفیف هایی که شیشه را دریافت می کند، می دهد.

همچنین بخوانید : تجهیزات پنجره دو جداره

آستانه پنجره و درپوش های انتهایی

مورد دیگری که هنگام نصب پنجره upvc  بدون تخریب باید به آن توجه کرد درپوش های انتهایی است. قاب به طور جداگانه به طاقچه می‌آید و احتمالا باید طاقچه را در محل به طول برش دهید، زیرا معمولا کمی اضافی برای بازی دریافت می‌کنید.

آستانه در اکثر موارد دارای درپوش های انتهایی نیز می باشد که باید با چسب مخصوص PVC به هر انتهای آستانه چسبانده شوند. گهگاه تاقچه و پنجره با چسب همراه می‌شود، اما در بیشتر موارد مجبور خواهید بود این جداگانه را خریداری کنید. چسب را می توان از اکثر تامین کنندگان پنجره و شیشه خریداری کرد.

طاقچه در بالای پوسته بیرونی دیوار، روی ماستیک یا بستر شنی و سیمانی قرار می گیرد. یک مهره سیلیکونی به بالای طاقچه اعمال می شود و قاب روی آن می نشیند. لبه پشتی جلوپنجره کمی ایستاده خواهد بود که پنجره در مقابل آن قرار می گیرد و این جایی است که سیلیکون را قرار می دهید. شکافی که بین لبه جلویی پایین قاب پنجره و بالای آستانه قرار دارد را نبندید.

سوراخ های زهکشی در پایین قاب وجود دارد و هر آبی که وارد قاب شود می تواند از این سوراخ ها خارج شود و از آستانه خارج شود.

نصب پنجره یو پی وی سی

امروزه طیف وسیعی از انواع و سبک های پنجره یو پی وی سی در بازار موجود است تا سلیقه های در حال تغییر در طراحی، مد، امنیت، فناوری و کارایی را پوشش دهد. اگر چه ما می خواهیم همه آنها را در اینجا لیست کنیم تا مشاهده کنیم، تعداد آنها بسیار زیاد است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *