نصب پنجره UPVC هافمن در تهران

نصب پنجره هافن – آیا دوست دارید که در مورد نصب پنجره UPVC هافمن در تهران بیشتر بدانید؟ UPVC نوعی پلاستیک سخت و مقاوم از PVC است که به دلیل استحکام آن اغلب برای ساخت قاب پنجره ها استفاده می شود. پنجره های یو پی وی سی نیز نیاز به تعمیر و نگهداری نسبتا کمی دارند و عایق بسیار خوبی در برابر دمای بیرون دارند. برای نصب پنجره UPVC هافمن در تهران ابتدا باید قاب های پنجره موجود را حذف کنید. سپس قاب جدید را برای نصب آماده کنید و آنها را در سوراخ موجود که قاب پنجره قدیمی را از آن جدا کرده اید قرار دهید.

نصب پنجره UPVC هافمن در تهران

مراحل نصب پنجره UPVC هافمن

فضایی را که پنجره UPVC را در آن نصب می کنید اندازه گیری کنید. از یک متر برای پیدا کردن ارتفاع و عرض سوراخ مستطیلی دیوار خود استفاده کنید که پنجره جدید را در آن نصب می کنید. هم ارتفاع (عمودی) و هم عرض (افقی) فضا را در 2 یا 3 مکان اندازه گیری کنید. هنگامی که پنجره جدید یو پی وی سی خود را تهیه کردید، ایده خوبی است که پنجره جدید را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که اندازه آن صحیح است و در باز شدن پنجره قرار می گیرد.

پیچ های نگهدارنده پنجره را باز کنید

اولین مرحله از نصب پنجره UPVC هافمن در تهران این است که پیچ های نگهدارنده پنجره موجود را در جای خود باز کنید. از یک پیچ گوشتی برقی با سر فیلیپس برای باز کردن همه پیچ‌هایی که پانل‌های پنجره قدیمی را در قاب نگه می‌دارند، استفاده کنید. این کار وزن قاب را کاهش می دهد و برداشتن آن را آسان می کند. اگر پنجره قدیمی در حین برداشتن آن خراشیده شود، یا حتی اگر شیشه شکسته شود، اشکالی ندارد.

قاب پنجره قدیمی را از دیوار جدا کنید و آن را شل کنید

یک چاقوی کاربردی را در اطراف لبه های بیرونی قاب پنجره بچرخانید تا درزگیر را که آن را در نگهدارنده دیوار نگه داشته است برش دهید. همچنین پیچ هایی را که از قاب پنجره می گذرد و وارد دیوارهای خانه شما می شود باز کنید. در نهایت، انتهای یک نوار صاف را بین قاب پنجره و دیوار قرار دهید و انتهای دیگر آن را فشار دهید تا پنجره از دیوار فاصله بگیرد.

قاب قدیمی را با چکش از دیوار بیرون بیاورید

در این مرحله از نصب پنجره هافمن در تهران، از داخل خانه، با کوبیدن یک چکش سر نرم به 4 گوشه قاب پنجره شروع کنید. این باعث شل شدن آن می شود و قاب را برای برداشتن آماده می کند. اگر هنوز در جای خود محکم است، دور لبه های افقی و عمودی داخلی قاب بکوبید. هنگامی که قاب شل شد، آن را از دیوار بیرونی خانه بلند کنید. اگر پنجره بزرگ است، احتمالا به شخص دیگری نیاز دارید که در این مرحله به شما کمک کند.

هنگامی که پنجره قدیمی را حذف کردید، می توانید آن را در سطل زباله بیندازید. اگر در حین برداشتن شیشه پنجره شکسته شد، مطمئن شوید که تمام خرده های شیشه را بردارید.

نصب پنجره UPVC هافمن

درزگیر باقی مانده در اطراف دهانه پنجره را بخراشید

پس از اینکه پنجره قدیمی را دور انداختید، از یک چاقوی کاربردی خود برای جدا کردن درزگیرهای باقی مانده، تکه های چوب شکسته و هر گونه زباله دیگری که در اطراف دهانه پنجره باقی مانده است استفاده کنید. این ماده تنها با نصب قاب جدید یو پی وی سی مانع خواهد شد.

همچنین بیشتر بخوانید: استعلام آنلاین قیمت پنجره UPVC

درپوش بند UPVC

یک قاب uPVC کمی کوچکتر از دهانه دیوار بخرید. شما می‌توانید پنجره‌های یو پی وی سی با کیفیت بالا را در هر فروشگاه لوازم پنجره و در یا در اکثر فروشگاه‌های لوازم خانگی پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که پنجره ای که برای نصب پنجره UPVC هافمن در تهران خریداری می کنید 10 میلی متر از فضایی که آن را نصب می کنید باریک تر باشد. پس از نصب، بین انتهای قاب و دیوار در دو طرف قاب، فاصله ای 5 میلی متری وجود خواهد داشت. با این حال، ارتفاع قاب باید با ارتفاع شکاف در دیوار برابر باشد. به عنوان مثال، بگوییم که فاصله دیوار 1220 میلی متر عرض دارد. عرض مناسب قاب پنجره یو پی وی سی 1210 میلی متر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *