نصب گاز آرگون در پنجره های دو جداره

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا قبض انرژی خانه شما افزایش می یابد، اما انرژی واقعی خانه شما افزایش نمی یابد؟ بسته به منبع انرژی شما، ممکن است هزینه واقعی به ازای هر واحد انرژی در طول سال ها تغییر کند. با این حال، ممکن است در صورتحساب گرمایش یا سرمایش شما تغییری ایجاد کند. با توجه به پنجره های ناکارآمد و درهای کششی، این احتمال وجود دارد که انرژی در خانه شما هدر رود. و متأسفانه هنوز باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. ممکن است وقت آن رسیده باشد که به ساختار پنجره های خود نگاه کنید. اگر به فکر تعویض پنجره‌ها یا حتی بازسازی کل خانه هستید و بهره‌وری انرژی و همچنین هزینه‌های بالای انرژی نگران‌کننده هستند، می توانید نصب گاز آرگون در پنجره های دوجداره را در نظر بگیرید.

 

نصب گاز آرگون در پنجره های دو جداره

مشکل پنجره های قدیمی

از آنجایی که پنجره های قدیمی معمولا یک جداره پر از هوا هستند، می توانند کششی و ناکارآمد باشند. این منجر به از دست دادن گرما از طریق خود شیشه می شود. بسته به نوع ماده ای که قاب های پنجره از آن ساخته شده است و همچنین عایق اطراف پنجره، ممکن است از دست دادن بیشتر گرما و هوای خنک منجر به افزایش هزینه های انرژی شود.

گاز آرگون چیست؟

پنجره های دو جداره، قابلیت نصب گاز آرگون دارند تا به عایق شوند و انتقال گرما را از طریق شیشه پنجره به حداقل برسانند. گاز آرگون، گازی بی رنگ و بی بو است که سال هاست توسط سازندگان پنجره های دوجداره استفاده می شود.

گاز آرگون چگونه کار می کند تا پنجره ها را برای خانه شما کارآمدتر کند؟

از آنجایی که گاز آرگون چگالی تر از هوا است، افزودن آن به واحد شیشه ای در پنجره های دوجداره باعث بهبود راندمان عایق حرارتی می شود. پنجره‌های گاز آرگون که همراه با پوشش شیشه‌ای با E پایین (مخفف برای انتشار کم) استفاده می‌شوند، دمای پنجره را به دمای اتاق نزدیک‌تر می‌کنند. این فرآیند در نهایت جریان‌های هوا را که هنگام برخورد دماهای مختلف ایجاد می‌شوند، حذف می‌کند.

نصب کردن گاز آرگون در پنجره های دوجداره

ممکن است که به این فکر کنید که نصب کردن گاز آرگون در پنجره های دوجداره گران است. و نمی توانید از پس هزینه آن برآیید. اما نصب گاز آرگون در پنجره های دوجداره دارای مزایایی است که باعث می شود ، شما در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. با این فکر می توانید برای نصب آن اقدام نمایید. با اعمال قوانین سختگیرانه‌تر انرژی در سال‌های اخیر، هنگام نصب پنجره‌های جدید باید استانداردهای بازده بالاتری رعایت شود. اگر می خواهید برای نصب گاز آرگون در پنجره های دو جداره اقدام کنید، می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما در ارتباط باشید.

گاز آرگون در پنجره های دوجداره

مزایای استفاده از گاز آرگون در پنجره های دوجداره

همه کاره

گاز آرگون همه کاره می باشد. اولین مورد این است که می توان از آن در هر پنجره ای صرف نظر از آب و هوای منطقه استفاده کرد. این بدان معناست که چه در یک مکان بارانی زندگی می‌کنید یا در منطقه‌ای که بیش از سهم خود از نور خورشید را می‌بیند، نصب گاز آرگون در پنجره های دو جداره می‌تواند به کارآمد نگه داشتن انرژی خانه شما کمک کند. دومین دلیل این است که می توان در ساختمان های مسکونی و تجاری به هر اندازه و سبکی که دوست دارید استفاده نمایید.

مصرف انرژی کارآمد

از آنجایی که صاحبان خانه به دنبال جایگزینی برای پنجره های مسکونی هستند، که می تواند به خانه آنها کمک کند انرژی کارآمدتری داشته باشد، پنجره های پر از گاز آرگون، در بالای لیست ملاحظات قرار دارند زیرا به بهبود کارایی پنجره کمک می کند. این به صاحبان خانه اجازه می دهد با نصب کردن گاز آرگون در پنجره های دوجداره تا مبلغ قابل توجهی در صورتحساب های ماهانه خود پس انداز کنند.

اگر در مورد نصب کردن گاز آرگون در پنجره های دو جداره نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، راه های ارتباطی ما در شرکت درب و پنجره UPVC در همین صفحه درج شده است. می توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *