پنجره های دوجداره کمانی

گاهی اوقات، شما به دنبال یک راه ساده هستید تا خانه خود را کمی برجسته کنید. یکی از راه‌هایی که به بیرون و داخل ساختمان جلوه‌ای متمایز می‌دهد، پنجره‌ها هستند. افزودن اشکال یا شیشه های تزئینی می‌تواند به ساختمان شما جذابیت بدهد. یکی از اشکال جدید پنجره های دوجداره، پنجره های دوجداره کمانی هستند. هزینه پنجره های کمانی خیلی گران نیست و شما می توانید با نصب پنجره های کمانی جلوه ساختمان خود را زیباتر کنید.

پنجره های دوجداره کمانی

تعویض پنجره های قدیمی به پنجره های دوجداره کمانی

پنجره های دوجداره کمانی ارتفاع و فضای زیادی را در یک اتاق ایجاد می‌کنند و همچنین جذابیت زیبایی به ملک می دهند. همه کمان ها یکسان ایجاد نمی‌شوند و برخی از آن‌ها کوچک تر از بقیه هستند.

اگر به تعویض پنجره های کمانی نیاز دارید، نکته کلیدی این است که از یک متخصص حرفه‌ای برای بررسی ساختمان استفاده کنید. زوایای و منحنی های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. و پنجره های موجود باید قبل از تایید سفارش توسط متخصص بررسی شوند. پنجره‌های کمانی ساده به نظر می‌رسند، اما به راحتی می‌توان اندازه‌گیری‌ها را اشتباه گرفت و به پنجره‌ای رسید که متناسب با دهانه نیست.

نصب پنجره های دوجداره کمانی

تکنیک‌های مدرن شیشه‌کاری به شما این امکان را می‌دهد که پنجره‌های کمانی را با شیشه‌های تک، دو یا سه جداره جایگزین کنید. و همچنین می‌توانید رنگ قاب‌ها را تغییر دهید. هنگامی که پنجره های دوجداره کمانی شما توسط متخصصان  تعویض می شود بسته به ترجیح و بودجه شما می توان فریم های جدیدی از آلومینیوم یا پلاستیک ساخت. پنجره‌های UPVC ذاتا کم هزینه و جذاب هستند، در حالی که فریم‌های آلومینیومی مشخصات نازک‌تری دارند. ما می‌توانیم پنجره‌ها را در طیفی از رنگ‌های استاندارد بسازیم. هنگامی که پنجره های دوجداره کمانی جدید را از ما سفارش می دهید، می توانید نحوه عملکرد آنها را تغییر دهید و دهانه های جدید و حتی یک ارسی کشویی در پایین داشته باشید.

پنجره های دوجداره کمانی

فواید نصب پنجره های دوجداره کمانی

جلوگیری از آسیب اشعه ماوراء بنفش

همه ما عاشق نور خورشید هستیم که از پنجره ما بتابد، اما آیا می‌دانستید پرتوهای قدرتمند خورشید واقعا می‌تواند به وسایل شما آسیب برساند؟ نصب پنجره های دوجداره کمانی می‌تواند میزان اشعه‌های مضر UV را که می‌تواند از پنجره به داخل خانه نفوذ کند، محدود کرده و محو شدن فرش، پرده و سایر اثاثیه را به حداقل برساند.

اتاق‌های گرم‌تر در زمستان

با حفظ حرارت بهتر، اتاق‌های شما در زمستان گرم‌تر می‌مانند و انرژی کمتری برای گرم کردن مصرف می‌کنند.

ظاهر

هیچ چیز به اندازه قاب های پنجره پوسیده یا شیشه های یو پی وی سی که آنقدر قدیمی هستند که به در حال از بین رفتن هستند، ظاهر یک ملک را از بیرون خراب نمی کند. نصب پنجره های کمانی یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش فوری جذابیت ملک شماست. هنگامی که به عنوان بخشی از یک بازسازی بزرگ بیرونی انجام شود، نتایج شگفت‌انگیز خواهد بود.

تراکم کمتر

پنجره های کمانی رطوبت روی شیشه‌های پنجره را کاهش می‌دهند. زیرا درزگیر هوا از ایجاد میعان جلوگیری می‌کند.

امنیت

همانطور که خانه خود را قفل می کنید و برای تعطیلات تابستانی خود ترک می کنید، می خواهید احساس کنید که دارایی شما به خوبی محافظت می شود و در زمانی که دور هستید خانه شما از سرقت محفوظ بماند. نصب این پنجره ها امنیت خانه را بهبود می بخشد. زیرا می توان آنها را از داخل قفل کرد و شکستن پنجره های دوجداره بسیار دشوار است.

پنجره های دوجداره کمانی

کاهش سر و صدا

با مهر و موم های ضد هوا و شیشه های دوجداره پیشرفته، صداهای بیرون از خانه شما دور می شود تا بتوانید از آرامش در خانه خود لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *