پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار– مراحل نصب پنجره upvc حفاظ دار چگونه است؟

نصب پنجره upvc حفاظ دار می تواند یک کار زمان بر باشد و بدون دانش فنی می تواند به نتایج ناامنی منجر شود. بهتر است قبل از اقدام به مراحل نصب پنجره دو جداره، با شخص متخصص در این زمینه مشورت نمایید و سپس اقدام به نصب نمایید تا بدین وسیله از مزایای آن برخوردار گردید.

پنجره حفاظ دار

مراحل نصب پنجره upvc حفاظ دار

شما می توانید پنجره upvc حفاظ دار خود را از داخل قرار دهید. اگر ترجیح می دهید مهندس متخصص در این زمینه پنجره شما را از داخل نصب کند، لطفا توجه داشته باشید که باید محیط قاب پنجره را جایگزین کنید.

پنجره upvc حفاظ دار را می توان در یک چوب نصب کرد. برای انجام این کار، فرایند دقیقا مشابه این است که اگر شما یک پنجره دو جداره را در یک قاب دو جداره نصب می کنید. سپس پنجره با دقت در فضایی که پنجره قدیمی پشت سر گذاشته بود قرار می گیرد. از آنجا که نیاز به ایجاد فاصله 5 میلی متری است، پنجره باید متمرکز با بسته بندی هایی باشد که در اطراف کل قاب قرار داده شده تا سطح آن تنظیم شود.

هنگامی که قاب در موقعیت مناسب قرار گرفت از یک مته برای ایجاد سوراخ های ثابت در کناره های قاب استفاده کنید. برای گوشه های بالا و پایین، شما باید 150 میلی متر در قاب بکشید. همه پنجره ها به حداقل 2 ثابت در هر طرف نیاز دارند. برای سوراخ های جانبی باید 600 میلی متر را در قاب سوراخ کنید.

برای مراحل نصب پنجره دوجداره حفاظ دار، با استفاده از بسته بندی در نقاط ثابت، ابتدا کناره های قاب را به دیوار ثابت می کنید. سپس به نقاط ثابت بالا و پایین بروید. مهم است که هیچ یک از این تثبیتات را بیش از حد سفت نکنید. یک قسمت توخالی 3 میلی متری در قاب وجود دارد. اگر پیچ ها را بیش از حد محکم کنید ممکن است در نهایت یک سوراخ در قاب ایجاد کنید. و حذف قاب در آینده بسیار دشوار خواهد بود.

اکنون باید قسمت زیرین پنجره را ببندید تا اطمینان حاصل شود که رطوبت از هیچ شکافی عبور نمی کند. بهترین درزگیر برای پنجره های خارجی سیلیکون است.

وقتی سیلانت خشک شد و پنجره upvc ایمن شد، از اسکنه برای پاک کردن بسته های اضافی استفاده می کنیم. برای پنجره های شیشه ای، درست مانند قاب، می توان از سکوهای شیشه ای در اطراف هر دریچه برای متمرکز کردن شیشه استفاده کرد. سپس شیشه را در موقعیت خود قرار دهید و از چکش نایلونی استفاده کنید تا مهره ها را با دقت در جای خود بچسبانید. قبل از نصب مهره های عمودی، مهره های افقی را نصب کنید.

وقتی شیشه را تمیز کردید و اندازه ها را دوباره بررسی کردید، می توانید پنجره را در جای خود محکم کنید. با استفاده از سیلیکون، یک لایه بین قاب پنجره و آجر قرار دهید. نکته اصلی با خیساندن انگشت خود و حرکت آن در امتداد سیلیکون می توانید سطح آن را صاف کنید.

همچنین بخوانید : قیمت حفاظ درب ضد سرقت

پنجره دو جداره

نصب پنجره upvc حفاظ دار چه مزیتی دارد؟

کاهش سر و صدا

اگر تا به حال همسایه ای پر سر و صدا داشته اید، می دانید که صدای غیر ضروری چقدر آزاردهنده است. شیشه های تک شیشه ای و پنجره های قدیمی تمایل دارند صدای زیادی را در فضای باز به صدا در آورند. این امر باعث می شود آرامش نداشته باشید و از آرامش و سکوت در خانه خود لذت ببرید. اگر در یک خیابان شلوغ یا نزدیک فرودگاه زندگی می کنید، می خواهید پنجره های شما تا آنجا که ممکن است سر و صدا را مسدود کنند. مراحل نصب پنجره upvc حفاظ دار عایق صوتی را بهبود می بخشد و به جلوگیری از سر و صدای بیرونی کمک می کند.

بهتیرن پنجره دو جداره

افزایش امنیت

مراحل نصب پنجره upvc حفاظ دارجدید می تواند مزایای امنیتی زیادی داشته و به کاهش خطر نفوذ کمک کند. پنجره های دو جداره و ایمن، ورود افراد را بسیار سخت تر می کند. اگر فقط شیشه های تک جداره دارید، باید به فکر افزایش ارتفاع به شیشه های دوجداره به صرفه از نظر امنیت باشید.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] همچنین بخوانید : همه چیز در مورد پنجره UPVC حفاظ دار + نکات کلیدی در هنگام ن… […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *